Jak se vybírá dárek pro muže? Těžce.

Buďme realistické – chlapům se prostě nedá moc rozumět, natož zavděčit. I tak je ovšem milujeme.

Foto: Harper’s Bazaar US

Vánoce jsou za rohem a já brouzdám po obchodech. Co koupím mamince, kamarádkám, nebo čím překvapím kolegyně, to bych věděla, i kdyby byly Vánoce desetkrát ročně. U mužů mého života bych si ale přála, aby raději žádné svátky nebyly. Pardon.

Nezalekněte se prosím tak trochu tragikomického úvodu, protože přeci jen v rukávu nějaké osvědčené tipy mám! Je vlastně jen blbost, že v rámci zjištění, že už (?!) má za chvíli zase chodit Ježíšek, vyrážím do obchodů se zřejmým očekáváním, že tím to rozhodně nějak vyřeším. Tak zase ne…

Dárky ráda dostávám, a taky moc ráda dávám. Ovšem potřebuju vědět, že TO, co daruji, bude opravdu to ONO! A já zrovna kolem sebe mám samé chlapy, kteří si vše koupí sami, a co víc – musí koupit sami, protože nikdo jiný prostě nemá šanci se trefit do vkusu. Ať už jde o oblečení (což je mimochodem velmi fádní dárek), parfémy, a vůbec jakékoliv „věci.“

Pak děkuji všem produkcím na světě (no dobře, spíš v naší republice), že tak čiperně pořádají různé akce. Když jsem naposledy dumala nad tím, čím obdarovat svého tatínka a bratra, takové lístky na FMX Gladiator Games byly jasná volba. Amen.

Takže moje předvánoční brouzdání pražskými obchody většinou skončí tak, že si koupím něco hezkého pro sebe, zajdu si na svařák nasát trochu těch „christmas vibes“ a pak v teple domova zjistím, co se bude v následujících několika měsících dít třeba v O2 Areně.

Ráda bych tedy vás, které máte podobné trable, upozornila, že 14. února příštího roku vystoupí ve Foru Karlín Metallica se symfonickým orchestrem, což bude rozhodně stát za to. Taky ve všech možných divadlech pořád prodávají lístky na opravdu širokou škálu dechberoucích představení, a kdyby třeba váš otec měl rád Kabáty a vy úplně ne, věřte, že za jeho nadšení vám bude i takový koncert stát! Jen tak btw - Kabát v červnu vyráží na turné. A ne, děkovat nemusíte.

Čtěte dál