Jak se stará o svou hřívu herečka Sara Sandeva?

Mladá herečka nám prozradila, díky čemu si udržuje zdravý vzhled svých vlasů.

Foto: archiv Instagram Sary Sandevy

Vlasy jsou pomyslnou korunou krásy každé ženy. Proto jsme ochotné věnovat jim tolik pozornosti, kolik potřebují. Šampony, kondicionéry, séra, hairstylisti... Jednoduše pro ně uděláme všechno. Stejný názor a přístup má i mladá herečka Sara Sandeva, která se může pyšnit záviděníhodnou hřívou.

A jak zdravý vzhled svých vlasů udržuje právě ona?

Šampon, kondicioner & Serum vše od Olaplex
Foto: archiv značky
Šampon, kondicioner & Serum vše od Olaplex

Dřív jsem se o domácí péči vlasů moc nezajímala, až teď, díky mému kadeřníkovi, jsem pochopila, jak moc je důležité tuto trojkombinaci používat. Produkty jsou výjimečné tím, že se starají o vnitřní vazby vlasů a zároveň je hydratují. Mé vlasy jsou přirozeně suché a hydrataci potřebují. 

Urban Alchemy - Opus Magnum  Salt Scrub Cleanse
Foto: archiv značky
Urban Alchemy - Opus Magnum Salt Scrub Cleanse

Vlasový peeling pro pokožku hlavy, to je moje must have. Měla jsem problémy s podrážděním a lupy, a tento šampon mi zatím nejvíce pomohl. Používám ho jednou týdně jako doplněk k pravidelné péči. 

Kulma Hot Tools Curl Bar
Foto: archiv značky
Kulma Hot Tools Curl Bar

Neničí mi tolik vlasy a pracuje se s ní naprosto skvěle… navíc s ní nedotáčíte konce, a tím je také chráníte. Vlny jsou ležérní, ale i dokonalé, podle toho jakou máte náladu. Michal Zapoměl mi také zakázal používat žehličku a já se jeho rad opravdu snažím držet, protože je to můj bojovník za krásnější vlasy.

Pravidelné návštevy u kadeřníka Michala Zapoměla

První procedura kterou absolovuji je keratin na bázi mořského kolagenu, který ve vlasech vydrží i měsíc a vlasy krásně vyživí a zahladí. Vlasy po mí dostanou krásný lesk a suché konce jsou opět hladké a příjemné na dotek. 

Druhou procedurou je salonní ošetření Olaplex. To zvládne dát dohromady vnitřni vazby, které ovlivňují pevnost, zamezují lámavosti a třepení konců. Stříhám jednou ze 2-3 měsíce a pěči si dopřávám vždy jednou mezi stříháním. 

Na vlasy mě Michal dává před foukáním uhlazující sérum Olaplex č.6 a výživnou mlhu Balmain silk perfume  vlasy vyfouká v předklonu do sucha, pak je vyhladí přes kartáč a dle potřeby i navlní. Fixuje lakem Balmain se střední fixací. 

 

Foto: archiv značky

Čtěte dál