Jak se dostat na obálku časopisu, když jsou vám dva roky

Není to tak těžké!

Foto: Getty Images

Tedy v případě, že se řadíte do klanu Kardashian-West-Jennerů. V případě opačném nastane možná drobný problém, pokud nemáte v plánu odkrýt svoji domácnost v reality show, oblékat se spoře nebo začít rapovat.

Ti šťastnější z nás si svůj cover debut mohou odškrtnout ve dvou letech. Řeč je o prostředním z dětí Kim Kardashian a Kanye Westa, synu Saint Westovi. Malý Saint se objeví na obálce zářijového čísla amerického Harper’s Bazaaru společně se svojí starší sestrou North a otcem Kanyem. Jedná se o exkluzivní vydání pro předplatitele a obálek tohoto konkrétního čísla bude více. Na všech jsou zachyceny největší hudební ikony současnosti se svými potomky (například Bruce Springsteen, Lionel Richie nebo Christina Aguilera).

Dvouletému Saint Westovi se tak podařilo trumfnout sestru North, která byla na obálku poprvé fotografována „až“ ve čtyřech letech po boku své matky Kim stylizované do podoby Jackie Kennedy.

Teď už se jen zbývá vsadit, jestli nejmladší z dětí K+K, dcera Chicago, pokoří své sourozence a první velké focení si odbude v jednom roce.

Redakční tip: Zkuste svého potomka pojmenovat například Apollón nebo Přelouč či Uherské Hradiště. Je vysoce pravděpodobné, že kuriózní jména zvyšují šance na objevení se na obálce časopisu.

Čtěte dál