Jak oslavily Powerpuff Girls Mezinárodní den žen

Osmého března oslavoval celý svět ženy. Příkladem byla přehlídka Christian Cowan x Powerpuff Girls v Los Angeles.

Foto: archiv Bujour

Už druhým rokem spojil nový americký módní návrhář Christian Cowan síly s Powerpuff Girls, aby společně oslavili ženskost. Tato kolaborace mezi televizním seriálem společnosti Cartoon Network Studios a začínajícím návrhářem měla za účel oslavit moderní ženy prostřednictvím přehlídky, která představuje ženy jakékoliv velikosti, národnosti a věku. Zároveň výdělek z přehlídky a prodeje šatů půjde projektu InHerShoes Movement, který se specializuje na postavení silné ženské komunity.

O Christianu Cowanovi jsme vás informovali již při newyorském Fashion Weeku, kde tento rok představil svou kolekci pro podzim/zimu 2020. Finalista prestižní soutěže Council of Fashion Designers of America (CFDA) a Vogue Fashion Fund pro rok 2018 představil 8. března stejné šaty, které byly minulý rok viděny na Karolíně Kurkové, když zakončovala jeho přehlídku. Cowan se rozhodl tyto šaty ušít v barvách Powerpuff Girls – modré, růžové a zelené. Šaty oblékly známé tváře, zpěvačka Meghan Trainor, YouTuberka Nikita Dragun a modelka Kellee Moran.

Foto: archiv Bujour

Kromě známých osobností na mole byli na akci viděni například Carly Rae Jepsen, Rebecca Black, Alyson Stoner, Gigi Gorgeous, Jason Lewis nebo Patrick Starrr. Nechyběl ani herecký pár Lisa Rinna s manželem Harrym Hamlinem, kteří z první řady pozorovali svou dceru a modelku Delilah Belle Hamlin. Cowan vytvořil barevnou show, která představila metalické kostýmy, šaty s nadýchanými rukávy a dlouhé pláště. Zároveň také Cowanovy modely vždy zdobí křišťály známé české firmy Preciosa Components, se kterou Cowan spolupracuje dlouhodobě. Přehlídku zakončil novou písničkou od zpěvačky Dua Lipa “Physical”. Podívejte se s námi na pár okamžiků z této nezapomenutelné přehlídky.

Foto: archiv Bujour

Čtěte dál