Jak najít tu nejkrásnější barvu na vlasy

Hledáte ten nejlepší odstín hnědé? Nevíte, jestli vám víc sluší teplé nebo studené odstíny? Se všemi pochybnosti poradí a ten nejkrásnější účes vykouzlí odborníci ze Salonů Expert. Jak jejich péče probíhá? Podívejte se na videu s modelkou Kristýnou Schickovou.

Kristýnu v salonu přivítala jedna z nejzkušenějších českých kadeřnic Andrea Josková. Ambasadorkou značky je už celých 20 let. 13 let je členkou Haute Coiffure Francaise. Zkušenosti sbírala v Paříži, Londýně i Sydney. Jako školitelka akademií zavádí trendy a nové kadeřnické postupy mezi ostatní kadeřníky. V Praze má svůj Salon Andrea Josková.

Foto: L'Oréal

Nejprve modelce představila aplikaci Style My Hair Pro, v níž si můžete v reálném čase a ve 3D otestovat řadu barevných variant pro vás účes. Aplikace okamžitě ukáže, jak by vám vybraná barva slušela. Nemusíte tedy čekat až na výsledek a později svého rozhodnutí litovat.

Foto: L'Oréal

Kristýna s Andreou se shodly, že nejlepší bude zůstat u hnědé. Vybraly techniku barvení tón v tónu, která vypadá velmi přirozeně. Každá z barev odráží trochu jiným způsobem světlo, a tak je výsledkem krásný živý účes. Aby barva co nejdéle vydržela, doporučila Andrea přípravky z inovované řady Absolut Repair z řady Serie Expert od L’Oréal Professionnel. Vlasy zároveň regeneruje a ochrání před teplým vzduchem při foukání.

Foto: L'Oréal

Na závěr si celý účes zasloužil pohlazení multifunkčním bezoplachovým sprejem Repair 10 in 1 ze stejné řady, který vlasy vyživí, posílí, uhladí a také usnadní styling a ochrání před negativními vlivy znečištěného prostředí.

Foto: L'Oréal

Čtěte dál