Jak na zdravý a krásný úsměv

Věděli jste, že za většinu problémů, které máme se zuby i ústy, může špatná péče o dásně a sklovinu?

Foto: Benedikt Renč

Krvácejí vám při čištění zubů dásně? Máte příliš citlivou sklovinu? Trápí vás zápach z úst? Tyto signály v žádném případě nepodceňujte. Mohou totiž vést klidně až k vypadávání zubů. Jenže jak se jich zbavit nebo jim předejít?

Foto: Benedikt Renč

Pomůže správná péče i dobrá zubní pasta. Novinka Oral–B Professional Gum & Enamel Pro–Repair neutralizuje škodlivé bakterie, čímž snižuje podráždění dásní a obnovuje zubní sklovinu už za dva týdny.

 

  1. Základem je správná péče. Zuby byste si měli čistit dvakrát denně. Elektrický zubní kartáček je díky rychlejším a zároveň jemnějším pohybům vyčistí mnohem lépe.

 

  1. Na kartáček naneste pastu Oral–B, která remineralizuje sklovinu a ozdraví dásně.

 

  1. Na kartáček příliš netlačte. Sám nejlépe určí, jaký pohyb i rychlost zvolit, aby ze zubů odstranil všechny nečistoty.

 

  1. Kulatá hlava kartáčku Oral–B vyčistí i mezizubní prostory. Navíc ho můžete propojit s aplikací v telefonu, která bude kontrolovat vaše čištění v reálném čase.

Foto: Benedikt Renč

Jestli se chcete bezstarostně smát a šeptat někomu do očí z bezprostřední blízkosti bez obav ze zápachů z úst, používejte pastu Oral–B Professional Gum & Enamel Pro–Repair společně s elektrickým kartáčkem Oral–B, který vyčistí precizně každý jednotlivý zub. Odstraňuje až o 100 procent více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Získáte zdravější dásně, váš úsměv začne být od prvního dne čištění také bělejší. Kartáček také pomáhá chránit citlivé dásně díky nastavitelné technologii kontroly tlaku, která snižuje rychlost čištění, čímž upozorňuje, abyste byli šetrnější, když na zuby až příliš tlačíte. I to je důvod, proč je Oral–B zubními lékaři nejdoporučovanějším kartáčkem na světě.

Foto: Benedikt Renč

Vybíráme 100 testujících, kteří vyzkouší novou zubní pastu Oral–B, a 10 z nich navíc vyhraje elektrický zubní kartáček. Přihlásit se můžete do 10. 8. 2019. Více na oralb.jenprozeny.cz.

Čtěte dál