Jak na udržitelný šatník

Svůj přístup k módě nevyjadřujeme jen stylem, který si oblékáme, ale také tím, kde nakupujeme a které značky si vybíráme.

Foto: archiv značky

Slow fashion při tom není jen módním trendem. Udržet dlouho životnost oblečení se brzy stane jediným možným životním stylem. Prozraďte nám, jak se staráte o své oblečení a vyhrajte poukázku na nákup udržitelného oblečení v hodnotě 5000 Kč.

Jak můžete začít s udržitelným přístupem k oblékání i vy? Zkuste nakupovat méně oblečení, vybírat to kvalitnější, využívat starší a vintage kousky. O své oblečení také správně pečujte, aby vydrželo co nejdéle. Jedinečná receptura pracího gelu Perwoll Renew Advanced Effect se postará o vaše oblíbené kousky tak, že budou nejen čisté, ale opět jako nové. Díky působení aktivních složek Perwoll pomáhá vyhlazovat roztřepená vlákna, čímž zachová barvy zářivé i po několika praních.

#RETHINKFASHION

#RethinkFashion je sbírka příběhů o slow fashion, o lidech, kteří tomuto přístupu k módě věří, a o oblečení, které je jeho součástí. Je také o vás a možnostech, které při nákupech i péči o oblečení máte. Tato platforma vyjadřuje náš závazek k udržitelnosti. Více se dozvíte na www.perwoll.cz/rethinkfashion.

Prací prostředky Perwoll Color a Black jsou dostupné v různých velikostech ve vašem obchodě. Foto: archiv značky

Vyhrajte poukázku na 5000 Kč

Perwoll se snaží motivovat k péči o oblečení, aby sloužilo co nejdéle a pořád vypadalo jako nové. Jaké jsou vaše nejoblíbenější kousky šatníku, jaké barevné kombinace nosíte nejraději a jak se staráte o své oblečení?

Pochlubte se na stránce perwoll.jenprozeny.cz, kde také najdete podrobná pravidla soutěže, a vyhrajte poukázku na nákup udržitelného oblečení v hodnotě 5000 Kč nebo jeden z 30 balíčků limitované edice Perwoll. Soutěž probíhá do 10. října 2019.

Čtěte dál