Jak na podzim nosit pletené šaty?

Z léta do podzimu a pak klidně i do zimy. Jak nosit dokonalé a univerzální pletené šaty?

Jestli chcete letos na podzim nově investovat do jednoho kusu oblečení, měly by to být pletené šaty. Pokud si totiž spočítáte cost per wear, tedy poměr ceny a toho, jak často kousek oblečení vezmete na sebe, vychází z této rovnice nejlépe právě ony. 
 
Zamilovaly jsme si je už v létě. Bylo jednoduché je jen přehodit přes plavky nebo obléct k žabkám na den - vždycky vypadaly skvěle, elegantně a cool. Navíc snad v ničem se nebudete cítit pohodlněji, dokonale se přizpůsobí vašemu tělu a na každou postavu padnou doslova jako rukavice. Investujte proto do nějakých z kvalitního a nekousavého materiálu, ideálně v neutrálních barvách. 
 
Ty dlouhé, s rukávy, na knoflíčky, můžete celé zapnout a obléct je klidně i na večer. Nebo je na den vezměte přes džíny, zapnuté jen na pár knoflíčků či je celé rozepnuté noste jako velký cardigan. Možností je nekonečno. 
 
Pokud vám ve skříni leží letní verze na tenká ramínka nebo z lehčího materiálu, jednoduše je vrstvěte přes rolák, košili, svetr nebo přes ně přehoďte cardigan, bundu či tlustý svetr. Pantofle vyměňte za masivní kotníčkové boty a až počasí zavelí, nebojte se pod ně obléct silonky a noste je směle dál i v zimních měsících. 
 

Jak pletené šaty nosí naše oblíbené influencerky? 

Čtěte dál