Jak důstojně stárnout a cítit se krásná?

Skvělé jsou flavonoidy - antioxidanty, které pečují nejen o naši krásu.

Foto: Matuzalem

Čas nezastavíme a věk nezměníme. I tak se ale můžeme cítit krásné a být se sebou spokojené. Každodenní boj proti projevům stárnutí je velmi náročný a prakticky nekonečný. V dnešní době je už naštěstí nahlížení na něj mnohem realističtější. A o to přesně jde – stárnout dobře a krásně.

Na vině stárnutí jsou úhlavní nepřátelé v podobě škodlivých volných radikálů, před kterými nás mohou ochraňovat přátelské a účinné antioxidanty. Pokud tělu schází, ztrácí schopnost bránit se volným radikálům, které v buňkách vyvolávají oxidační stres. Ten se podílí nejen na předčasném stárnutí naší pleti, ale i stárnutí celého našeho organismu. Proto je velice důležité tělo zásobovat kvalitními antioxidanty. A to nejlépe rovnou těmi z nejsilnějších – flavonoidy. Tyto přírodní látky se běžně vyskytují v rostlinách, kterým pomáhají s neutralizací volných radikálů. Pozitivní účinky a sílu přírodních flavonoidů můžeme využít i my.

Foto: Matuzalem

Přísun účinných antioxidantů nejlépe zajistíme používáním kvalitní kosmetiky bohaté na flavonoidy. Takové jsou kosmetické přípravky české značky Matuzalem s jedinečným komplexem flavonoidů nazývaným Molekula života. Vyváženým přísunem těchto antioxidantů chrání před oxidačním stresem, předchází předčasnému stárnutí a pečují o pleť.Na rozdíl od jiné kosmetiky tak pouze nezmírňují projevy, ale působí proti samotné příčině stárnutí pleti.

V přípravcích Matuzalem jsou tyto „zázračné“ flavonoidy navíc obohaceny o nejkvalitnější přírodní oleje, kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, výtažky z mikrořas, vitamin E, squalan a ectoin. Společně tak o pleť pečují, chrání ji, hydratují, zvláčňují a zpomalují proces stárnutí.

Přípravky Matuzalem jsou dostupné ve formách pro celé vaše tělo jako Matuzalem Krém, Matuzalem Gel a Matuzalem Tělové mléko.

Matuzalem tělové mléko
Foto: Matuzalem
Matuzalem tělové mléko

Pečující mléko, které se snadno roztírá a přináší okamžitý pocit pohodlí. Pro všechny typy pokožky. Obsahuje unikátní komplex antioxidantů flavonoidů z čajovníku, koenzym Q10, kyselinu hyaluronovou, squalan, ectoin, vitamin E a přírodní oleje. Pečuje o pokožku, zanechává ji hydratovanou, hedvábně hebkou a vláčnou, chrání a regeneruje.

Matuzalem pleťový krém
Foto: Matuzalem
Matuzalem pleťový krém

Jemný krém se sametovou texturou a lehkým vstřebáváním. Pro všechny typy pleti. Obsahuje unikátní komplex antioxidantů flavonoidů z čajovníku, koenzym Q10, kyselinu hyaluronovou, výtažky z mikrořas, squalan, vitamin E a přírodní oleje. Předchází tvorbě vrásek, zpomaluje stárnutí a pleť zanechává hydratovanou, hedvábně hebkou a mladistvou.

Kosmetické přípravky Matuzalem si zamilovala i herečka a moderátorka Tereza Kostková, která na ně nedá dopustit a má je stále s sebou.

Více informací na www.matuzalem.com a v dobrých lékárnách.

Čtěte dál