Intimissimi ví, po čem ženy touží

Značka spodního prádla Intimissimi představuje nové modely prémiových podprsenek, které kombinují módní trendy a ultra pohodlné materiály.

Italský výrobce spodního prádla rozšiřuje své portfolio podprsenek, přidává do něj čtyři nové styly, jejichž společným jmenovatelem je nekonečné pohodlí: jmenují se Iris, Mina, Mara a Clara.

Foto: archiv značky

Každá z podprsenek je navržena a vyrobena s maximálním důrazem na vysokou kvalitu. K výrobě jsou použity materiály původem z Itálie - ať už se jedná o extrémně jemnou a pohodlnou tkaninu z mikro žerzeje, která kryje vnitřní část košíčků nebo širší, nastavitelná ramínka, která poskytují lepší oporu a hodí se k nejrůznějším modelům.

Všechny čtyři nové modely jsou k dispozici až do velikosti F: Mina, krajková balkonetka s tvarovanými bavlněnými košíčky a síťkovými panely v zadní partii, Iris, podprsenka typu bustier se skrytými kosticemi, Clara, balkonetka s kosticí a jemnými košíčky a Mara, model bez kostic navržený pro maximální oporu, i v boční části.

Foto: archiv značky

Značka Intimissimi také představuje sladěné spodní díly, které se skvěle kombinují s novými podprsenkami. Můžete si vybrat vykrojené kalhotky, brazilské kalhotky nebo modely ve francouzském střihu s vysokým pasem a střihem, který zdůrazní vaše křivky.

Čtěte dál