Inspirace z Instagramu – hravost a sebevědomí podle Janky Polliani

Je další z odvážných skandinávských It-Girls, které se nebojí výrazných barev i neotřelých kombinací.

Norka Janka Polliani vyčnívá z davu i v prostředí, kde je vytříbený módní styl takřka samozřejmostí. V čem tkví její kouzlo a proč se jí doporučujeme inspirovat?

Foto: Instagram @jankapolliani 

Je jí čtyřicet, je mámou, úspěšnou televizní moderátorkou, bloggerkou a aktuálně také street style influencerkou, kterou vloni americká Vogue zařadila ke stovce těch nejvlivnějších.

Své sledující si získává humorem, nadhledem a přirozeným úsměvem, který je u jejích kolegyní tak vzácný. V instagramové realitě, kde jste coby fashion ikona buď mladá a superštíhlá, nebo ageless či plus-size, okouzluje svou normálností a tím, že ji nezařadíte do žádné z těchto škatulek. K sebelásce a body positive myšlení sice dneska vybízejí všichni, Jance tyhle apely skutečně věříme. Kým jiným se inspirovat, než reálnou ženou, která možná neobleče velikost 36 a oči jí lemují první vrásky, ale s lehkostí a noblesou vynosí i poslední trendy z přehlídkových mol?

Tady jsou její nejlepší outfity.

Foto: Instagram @jankapolliani 

Dokonalá kombinace různorodých vzorů, která však tvoří úchvatný celek! Kostky, puntíky i výrazná loga se na módním výslunní vyhřívají už nějakou dobu a podle všeho si tam ještě pobudou.

Foto: Instagram @jankapolliani 

Oversize aviator jacket, roztřepené džíny, kotníčkové kovbojské boty a luxusní kabelka. Nadčasová klasika v moderním hávu!

Foto: Instagram @jankapolliani 

Opět působivá kombinace vzorů, tentokrát navíc v sport chic provedení. Outfit, ve kterém pohodlně strávíte klidně celý den.

Foto: Instagram @jankapolliani 

Taky ve vás tenhle look probouzí jarní náladu? Květinový vzor dodá ženskost a něhu i klasicky střiženému saku, skládaná sukně v této délce (i když se to možná nezdá) zas sluší každé postavě. Třešničkou na dortu jsou střevíčky a kabelka ve stejné barvě.

Pravidelnou inspiraci sledujte zde.

Čtěte dál