Inspirace z Instagramu: Boho rock‘n’roll podle Majy Wyh

Vypadá trochu jako sestra Olsenových dvojčat a je zosobněním pověstného “effortless chic” stylu. Čím nás tahle německá módní ikona fascinuje?

Foto: archiv Maja Wyh

Maje Wyh je dvacet devět a žije v Düsseldorfu. Předtím, než způsobila senzaci ve fashion průmyslu, studovala drama a film ve Vídni. Její blog, který začala tvořit už v roce 2013, si získal pozornost především pro bohémské módní kreace, které mnohým připomínaly nezaměnitelný styl Ashley a Mary-Kate Olsen. Dnes se soustředí hlavně na Instagram, kde kromě outfitů prezentuje vše, co ji vizuálně inspiruje. Díky spolupráci s luxusními značkami i oděvními řetězci ji tato platforma skvěle živí.

V čem je její styl tak výjimečný?

Obléká se v podstatě jednoduše, umí si však skvěle vyhrát se siluetami - přiléhavými kousky vyzdvihne svou velmi štíhlou postavu a doplní je oblečením i o pár čísel větším. Nebojí se pánských prvků, miluje klobouky, volně střižené košile i obleky a k tomu všemu často nazuje vysoké podpatky a nasadí luxusní šperky. Vše působí dojmem, jako by se vůbec, ale vůbec nesnažila. A to je meta, které se mnohé fashiongirls snaží jen marně dosáhnout.

Čtěte dál