Inspirace z Instagramu: Bohémský vintage styl podle Lucie Cuesty

Jak drze kombinovat trička ze sekáče za pár euro s luxusní kabelkou od Chanelu a vypadat přitom ležérně i sexy zároveň? Recept jsme našli u španělské instagramerky Lucie Cuesty.

Foto: Instagram @luciacuesta_

@luciacuesta_ je blonďatá rodačka z Madridu, která navrhuje šperky a pracuje jako stylistka na volné noze. Mezi její klienty patří i velké značky jako Givenchy, Jimmy Choo nebo Guerlain - a není divu. Lehkost, s jakou se sama obléká a eklekticky kombinuje návrhářské kousky s vintage poklady na ni obdivujeme nejem my, ale bezmála devadesát tisíc sledujících na Instagramu.

Foto: Instagram @luciacuesta_

V čem tkví tajemství jejího stylu? Je výjimečnou kombinací lehkosti a šarmu, typického pro francouzské It-girls, i smyslu pro kombinování zdánlivě neslučitelných barev a vzorů, který vídáme u Skandinávek. Její outfity jsou velmi jednoduché, nejčastěji se obléká jen do dvou kousků oblečení, celkovému looku ale nechybí vtip a určitá důmyslnost, i když působí dojmem, že nad ním nositelka vlastně vůbec neuvažuje. Základem jsou kvalitní džíny, retro sukně i kalhoty a vintage trička, kterých má Lucia neuvěřitelnou sbírku. Ty pak doplňuje sem tam teniskami, sem tam střevíčky na podpatku a přidá starý košík nebo naopak luxusní kabelku. Díky jemnému make-upu a rozevlátým vlnitým vlasům pak Lucia působí jako bohémská víla ze sedmdesátých let.

Čtěte dál