Inspirace neinvazivními estetickými procedurami

Pokud pozorujete, že vaše pleť v poslední době není ve formě, přibývají vám vrásky, kontury tváře jsou unavené a pokožka má mdlý odstín, její regenerační procesy už zřejmě nefungují tak dobře, jako když vám bylo dvacet. Víme, jak vaší pleti opět pomoci!

Pomozte své pleti stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové prostřednictvím nové expertní řady anti-age produktů Liftactiv od Vichy, která je k dostání v lékárnách.

Foto: archiv Vichy

Trend neinvazivních estetických zákroků, které podporují přirozené regenerační procesy v pleti, je na vzestupu. Laboratoře Vichy ve spolupráci
s dermatology na to při vývoji novinek mysleli a přicházejí
s péčí založenou na stejném principu stimulace kyseliny hyaluronové
a kolagenu
v pleti jako estetické zákroky – nyní však můžete vzít proces do svých rukou efektivně sami v domácím prostředí!

Liftactiv Collagen Specialist s peptidy proti stárnutí
Foto: archiv Vichy

Komplexní péče proti vráskám podobně jako neinvazivní estetická dermatologie stimuluje biologické procesy tvorby kolagenu v pleti. Krém obsahuje vysoce účinné ingredience, jako je Peptid I, bio-inženýrsky upravený protein, který pomáhá vyplňovat pleť; Peptid II, který působí proti stárnutí pleti; a vitamin CG, který umí zmírnit pigmentové skvrny.

Už po první aplikaci je pleť výrazně pružnější a vrásky jsou vyhlazenější. Při pravidelné aplikaci vrásky viditelně redukuje, nadzvedává kontury obličeje, sjednocuje tón pleti, zbavuje ji pigmentových skvrn a navíc ji intenzivně hydratuje až na 48 hodin. A hodí se i pro citlivou pleť.

Liftactiv Collagen Specialist, 999 Kč

Liftactiv Hyalu Mask s kyselinou hyaluronovou
Foto: archiv Vichy

Pleťová maska obsahuje 1 % kyseliny hyaluronové – nízkomolekulární i vysokomolekulární pro povrchovou i hloubkovou hydrataci a vyplnění pleti. Extrakt z agáve se zase postará o to, že je efekt viditelný okamžitě. Aplikovat můžete každý druhý den ráno nebo večer na vyčištěnou pleť.

Liftactiv Hyalu Mask, 1199 Kč

Liftactiv Fresh Shot s 15 % čistého vitaminu C
Foto: archiv Vichy

Když pleť trpí změnami počasí, hektickým životním stylem, nedostatkem spánku nebo zhoršeným ovzduším, je načase dodat jí extra porci vitaminu C, který funguje jako perfektní antioxidant a poradí si se všemi známkami únavy. Pleť okamžitě vypadá odpočatěji, tonizovaně a pevněji, po 10 dnech je tón pleti zářivější a dochází k redukci jemných linek. Zkuste desetidenní intenzivní antioxidační kúru – 4 až 5 kapek každý den jemně vetřete do pleti, ideálně před použitím krému.

Liftactiv Fresh Shot, 749 Kč

Čtěte dál