Influencerka Rianne Meijer: Je skvělé sdílet na sociálních sítích to, co mnoho lidí skrývá

To, jak žijeme a čím a kým se obklopujeme, má vliv na našeho chování, náladu a náš celkový život. Ví to i holandská influencerka Rianne Meijer, která je nejen úspěšná svým „reálným“ contentem, ale také si se svým snoubencem nedávno zrekonstruovala svůj vysněný dům. My jsme si s ní popovídali o splnění její vize domácí oázy a také jejím soukromém i pracovním životě.

Foto: archiv Westwing, Eva Glasssbeek, Rianne Meijer

Žádnému milovníkovi psů pravděpodobně neunikla holandská influencerka Rianne Meijer a pyšná „maminka“ pejsků Rosie a Harvey. Mimo jiné ji můžete znát pro její oblíbený kontent na Youtube a Instagramu, kde sdílí například oblíbené příspěvky Instagram vs. Realita. Příspěvky, které alespoň připomínají, že ne vše je tak, jak se to na první pohled může zdát a příspěvky na Instagramu už vůbec ne. Nezapomínejte na to a netrapte se něčí rádoby dokonalostí. Sledujte Rianne, která vám to pravidelně připomene, a navíc se budete moci kochat nemalou dávkou psí lásky.

Rianne žije se svým snoubencem Royem v nádherném domě, který společně od základu zrekonstruovali a předělali si ho k obrazu svému. Nebylo to však jednoduché a k finální verzi se dostali až po mnohačetném přidávání a odstraňování základních i dekorativních kousků a mnoha úvahách nad tím, jak má jejich dům nakonec vlastně vypadat. Udělat z domu domov není zkrátka jednoduché. Musíme ale říci, že se jim tato proměna rozhodně povedla! Přece jen, hlavní slovo měla Rianne a ne nadarmo chtěla být od malička interiérovou designérkou. Tak se jí tento sen alespoň částečně splnil. Dokonalý etno styl s přírodními doplňky, jednoduchost a čistý prostorný design. Rianne nás vzala nejen k sobě na návštěvu, ale také prozradila nějaké stylingové tipy a následně jsme si společně popovídali o jejím životě, jak osobním, tak pracovním. 

Rianne, váš dům vypadá nádherně. Hlavní zásluha patří vám osobně. Měla jste, kromě přítele, i profesionální pomoc nebo jste se do toho vrhla sama po hlavě? 

Již od malička jsem chtěla být interiérová designérka a toto je krásná příležitost, ale nejsem žádný profík. Měla jsem k ruce dobrou kamarádku, která se živí stylingem, a navíc profesionály z interiérové společnosti Westwing, kteří poradili, když jsem byla v koncích.

Jaké jste měla požadavky pro interiér? 

Jsem minimalistka, mám ráda věci čistě jednoduché, ale zároveň s elementy, které z prostředí udělají pravý domov. A myslím, že právě to se nám povedlo. Máme to štěstí, že s Royem, mým snoubencem, máme velmi podobný vkus, a tak jsme žádné velké bitvy neměli. Dobré ale je, že on přemýšlí spíše prakticky a já se zase koukám více na to, jak daný kousek vypadá. Společně tak nacházíme zlatý kompromis. 

Na kterou místnost jste nejvíce hrdá? 

Určitě kuchyň. Miluji vaření a poslední dobou jsem tam strávila spoustu času. Jsem tam sama sebou, šťastná. 

Zároveň ale musím zmínit náš coffee table. Lidé ho buď milují nebo se jim absolutně vůbec nelíbí. Je jiný, velmi těžký, ale místnosti dodává určitou dávku zabydlení. 

Dala byste našim čtenářkám nějaký svůj tip na dokonalý styling? 

Pravděpodobně nic originálního, ale určitě brouzdejte Pinterestem a uvědomte si, co přesně se vám líbí. Udělejte si klidně několik složek, ukládejte si věci, které vás zaujmou. Vybudujete si tak přehled o tom, čeho chcete dosáhnout a jaký je přesně váš styl. 

Dům jste tvořili společně se svým snoubencem, Royem. Jak jste se potkali? 

Známe se z Tinderu. Nic romantického, klasický „swipe“, ale nyní, o 5 let později, se z něj stal můj snoubenec! Nemůžu tomu uvěřit. 

Gratulujeme! A co svatba, máte již nějakou představu? 

Datum, lokace, šaty, nic z toho ještě nemáme. Máme pouze určeno, že se odehraje v roce 2022. 

Kdybyste ale měla popsat svůj vysněný svatební den, jak by vypadal? 

Začal by dlouhým kvalitním spánkem a následnou snídaní se všemi hosty. A poté, co bych si dala na čas se svými vlasy a make-upem, bych pomalu prošla uličkou a slyšela Roye říci jeho „ano“. Také by bylo romantické, pokud by na naší svatbě vzkvetl nový románek někoho z našich hostů, nemám pravdu? 

Pojďme se přesunout k vaší práci. Jak vlastně vypadá váš typický den? 

Ten popravdě neexistuje. Každý den je tak jiný! Většinou ale začnu procházkou se psi, zacvičím si a následně se věnuji vymýšlení dalšího contentu. Vytváření videí a focení zabere většinu mého dne. Zároveň ale také mnoho času dávám do tvorby naší nové značky. Poté většinou následuje schůzka s mým managerem a navečer se již věnuji vaření večeře a strávení času s Royem, například na gauči sledováním oblíbeného seriálu. 

Nové značky? Povídejte!

Ano, pracujeme společně na tvorbě značky s active / loungewear oblečením, ale v našem stylu. Doufáme, že se nám povede ji uvést na konci tohoto roku. Víc vám zatím nepovím, je to stále tajemství! 

Foto: archiv Westwing, Eva Glasssbeek, Rianne Meijer

Dobře, dobře. Co vaše stávající práce? Pandemie změnila mnohé i v tomto ohledu. Dotklo se vás to také? 

Samozřejmě. Dříve jsem přejížděla z jedné akce na druhou, nyní většinu času trávím doma. Snažím se na všem ale vidět to pozitivní. Mohu strávit spoustu času doma s mými pejsky a snoubencem, a to je také výhra. 

Covid-19 vám ale přinesl další pozitivní věci, jako váš nárust sledujících na Instagramu, který se udál hned na začátku pandemie. Jaký pocit to ve vás vyvolalo? 

Mám z toho ohromnou radost! A ze začátku jsem si to hned ani moc neuvědomovala a možná ještě že tak, jinak bych se třeba bála určité věci nasdílet. Myslím ale, že je skvělé sdílet na sociálních sítích to, co mnoho lidí skrývá. Ráda vidím reakce lidí, kteří se díky mým postům a stories cítí šťastní, a ne že nejsou dostatečně hezcí či úspěšní. Myslím, že to spojuje určitou komunitu. 

Máte někdy problém s vymýšlením zajímavého contentu? 

Nápady většinou přicházejí tak nějak samy, ale někdy ano. Jednou za čas mám tzv. „writers block“. S tím mi většinou pomůže Roy, na kterého se stačí pouze sladce podívat a společně začneme něco vymýšlet. Většinou mě ale content napadá samotnou, když řídím nebo ve sprše, zkrátka při naprosto běžných činnostech. Zásluhy si ale, kromě Roye, samozřejmě zaslouží můj management a moji sledující! Ti mi posílají zprávy plné videí a nápadů na věci, které by u mě rádi viděli. A to také velice pomáhá!

Co pro vás bylo největší lekcí za poslední rok? 

Naučila jsem se méně stresovat. Zkrátka se uvolnit, ono to nějak dopadne. Bylo to pro mě velkou lekcí a životní změnou, protože stres vám vlastně do života stejně nic nepřinese. 

Kde se vidíte za dalších 5 let? 

Podle mě již nebudu bydlet přímo v Amsterdamu, ale někde poblíž. Doufám, že v tu dobu už budeme mít první dítě a také, že se budu již plně věnovat naší rozjeté značce. Zároveň si ale myslím, že budu stále aktivní na Instagramu. 

Zajímavosti o Rianne: 

Nejoblíbenější moment dne: Chvíle ve sprše. 

Nejoblíbenější píseň, kterou si zpíváte ve sprše: Teardrops on my guitar - Taylor Swift

Nejoblíbenější seriál: The Bold Type

Nejlepší píseň o ženské síle: Who run the world - Beyoncé

Kvůli čemu byste se probudila klidně uprostřed noci: Hranolky z McDonald's

Váš vzor: Moji rodiče

Chvíle, kdy jste nejšťastnější: Na procházce se psy a Royem... a když jím hranolky! 

Kdybyste měla stroj času kam byste se vrátila: Na Live Aid koncert kapely Queen.

Inspirovala vás Rianne k dalšímu zdokonalení vašeho domova? Máme pro vás pár tipů:

Čtěte dál