Hvězdy z vašich oblíbených filmů a seriálů se během karantény znovu sešly

Přemýšlíte někdy nad tím, kde je teď Elle Woods z Pravé blondýnky, Regina George z Protivných sprostých holek nebo Gabriella Montez z Muzikálu ze střední? Podívejte se s námi, jak vypadala setkání herců a hereček z našich milovaných filmových trháků.

Foto: Profimedia

Jedním z nejhorších následků covidové pandemie je fakt, že jsme museli omezit setkání s přáteli a rodinou. Osobní schůzky nahradil Zoom, Skype a další podobné aplikace. Všechno zlé je ale pro něco dobré. Karanténa přinesla i příležitost pro filmové a televizní hvězdy vrátit se zpátky v čase do dob nejdůležitějších projektů své kariéry, potkat se online se svými hereckými kolegy, a přinést tak fanouškům trochu radosti. Mnoho setkání mělo za cíl mimo jiné získat finanční prostředky pro charitu. Podívejte se, které týmy se po letech znovu sešly.

1. Past na rodiče

Je tomu už dvacet dva let od premiéry filmu Past na rodiče, ve kterém hraje Lindsay Lohan, a to hned „dvakrát“. Jedná se o její první herecký výkon, kde hrála roli dvojčat, která byla při porodu rozdělena. Když se po deseti letech omylem potkají na stejném letním táboře, mají za cíl znovu spojit své rozvedené rodiče. Maminku ve filmu hraje Natasha Richardson, která v roce 2009 nečekaně zemřela, takže si na ni její kolegové zavzpomínali. 

2. Prolhané krásky

Seriál, který se zrodil v roce 2010 a pokračoval dlouhých sedm let, šlo jenom těžko přehlédnout. Pětice patnáctiletých kamarádek se jednoho rána vzbudí po večírku, během kterého jedna z kamarádek zmizí. Rok poté se kamarádky znovu sejdou a začnou dostávat zprávy od neznámé osoby, která si říká „A“. Seriál proslavil nespočet hereček a herců, jako například Ashley Benson, Lucy Hale nebo Shay Mitchell. 

3. Muzikál ze střední

Americký filmový muzikál režiséra Kennyho Ortegy asi není třeba představovat. Jde totiž o film, který po svém uvedení sklidil takovou slávu, že následně byly natočeny ještě dva díly. Uvidíte v něm dnes už nezapomenutelná jména jako například Zac Efron, Vanessa Hudgens nebo Ashley Tisdale. Tým, který na úspěšném filmu pracoval, se setkal za účelem remaku jejich známé písničky „We're All in This Together“ (Jsme v tom společně). 

4. Pravá blondýnka

Elle Woods nás všechny v roce 2001 přesvědčila o tom, že se na prestižní školu Harvard může dostat každý s pílí a jasným cílem. Z krásné blondýnky se stala, za pomoci jejího sesterstva, úspěšná právnička. Reese Witherspoon, jedna z nejlépe placených hereček v Hollywoodu, si ve filmu zahrála naivní blondýnku, která se nebála jít si za svým. 

5. Protivné sprosté holky

Lindsay Lohan si užila více než jedno setkání, protože nechyběla ani u tohoto. Pubertální komedie o partě holek, která vládne střední škole, byla tak úspěšná, že v roce 2004 celosvětově vydělala 130 milionů dolarů. Jde o další snímek, který proslavil herečky jako Rachel McAdams nebo Amy Poehler.

Čtěte dál