Hledáte způsob, jak restartovat pleť?

Najdete jej v řadě péče TimeWise Repair™ VOLU-Firm™ od Mary Kay. Zná totiž recept, jak efektivně bojovat proti pokročilým známkám stárnutí, tzn. povadlým konturám a ztrátě pružnosti pleti.

Zcela klíčovým je pro celou high-tech linii patentovaný komplex Volu-Firm™. Spojuje tři složky, které pomáhají pleti s obnovou. První jsou rostlinné kmenové buňky, jež chrání celistvost pokožky a zajišťují její pevnost. Druhou magickou ingrediencí je biomimetický peptid, podporující regeneraci kůže. A třetí částí, která dokáže rozpohybovat produkci vlastní kyseliny hyaluronové, takže se tvář krásně vyplní a nabije mladistvou energií, je tripeptid.

Archiv klienta Mary Kay

Tajemství spolupráce všech tří složek tkví v tom, že tripeptidy umí napodobovat přirozené funkce pokožky, která na jejich pokyn vyrábí proteiny fibronektin a laminin (jsou důležité pro pevnost a pružnost). V porovnání s kolagenem a elastinem, jež se vyskytují v celé vrstvě dermis, jsou laminin a fibronektin primárně umístěny hlavně tam, kde se vrstva epidermis a dermis spojuje.

No a zatímco v mladé pleti živiny snadno proudí z jedné vrstvy do druhé, s přibývajícím věkem kůže slábne, snižuje se množství výživy pro epidermis a zároveň klesá schopnost regenerace. Není proto divu, že se na tváři začnou objevovat vrásky a povadlé kontury. Díky řadě TimeWise Repair™ Volu-Firm™ se však do této fáze vůbec nemusíte dostat.

Čtěte dál