Hledáte dokonalé tenisky? Zkuste nové ECCO CHUNKY!

Najít dokonalé tenisky není jednoduché, a to především v tom množství, které se nám aktuálně nabízí. Co ale takhle novinka od značky ECCO v podobě robustních tenisek ECCO CHUNKY, které díky inovativnímu, lehkému a hravému designu sladíte s čímkoli?

Foto: archiv značky 

Lov na dokonalé tenisky, které budou jako by vypadly z našich snů a zároveň naprosto pohodlné, je někdy těžký úkol. Nyní se nám nabízí nepřeberné množství značek, stylů a modelů, v kterých je někdy těžké se zorientovat. Slyšely jste již ale o novince od značky ECCO? Buďte odvážné a obujte si na další sezónu nové robustní tenisky ECCO CHUNKY. 

“Někdy potřebujeme trochu zábavy a originality v našem dalším kroku. V robustních teniskách budete na párty i ve městě vypadat dokonale. Model ECCO CHUNKY je extrémně lehký a osloví celou řadu žen, které se nebojí zaujmout svou obuví,” říká Kirsten Orr, ECCO Category Management. 

Všestranné Chunky Sneakers

Model ECCO CHUNKY je vyroben za pomoci inovativních technologií a prémiové usně. Posouvá trend na novou úroveň, staví na reputaci značky v oblasti sportovního stylu a ukazuje, že i tenisky mohou být stylové a pohodlné.

Tenisky ECCO CHUNKY kombinují inovaci a street styl. Nebojíte se nechat za sebe promluvit vaše tenisky? Poté jste našly svůj model. Očekávejte od nich více než jen designový vzhled, hlavně pohodlí.

Foto: archiv značky 

Jako na obláčku

I přes robustnější siluetu jsou tenisky ECCO CHUNKY překvapivě lehké, takže rozhodně nehrozí, že by vás z nich z jakéhokoliv důvodu bolely nohy. Podešev je navíc vyrobena pomocí inovativní technologie ECCO FLUIDFORM ™ Direct Comfort, která poskytuje vyváženou rovnováhu mezi tlumením a odrazem. Zatímco FLUIDFORM ™ zachovává anatomický komfortní profil chodidla, vytváří také trvanlivé spojení mezi podešví a svrškem bez lepení či šití.

Součástí jsou ty nejmodernější usně, které jsou vyráběny přímo v koželužnách značky ECCO. Ty zajistí dokonalý vzhled a kvalitu nové kolekce ECCO CHUNKY, navíc s rafinovaným ženským designem a pohodlím.

Foto: archiv značky 

Dress up či Dress down 

Díky nadčasovému designu si tenisky ECCO CHUNKY obujete zkrátka ke každému outfitu, ať už k šatům nebo do města k džínům. Skvěle se budou hodit jako obuv do práce, díky celodennímu pohodlí se do nich ihned zamilujete. Pokud jste milovnice objevování nových míst a každou volnou chvilku využijete k výletu, tyto botky vám budou na cestách dělat tu nejlepší společnost, ať už vyrážíte kamkoliv.

Můžou být vaše! 

Jestli jste těmto teniskám propadli, máme pro vás dobrou zprávu - můžou být vaše! Na Instagramu Harper's Bazaaru se můžete zapojit do soutěže o jeden pár ECCO CHUNKY SHOES v hodnotě 3 499Kč. Více se dozvíte zde

Navštivte ECCO.com nebo ECCO prodejny a zkuste dokonalé tenisky ECCO CHUNKY na vlastní kůži. V prodeji od srpna 2020. 

Čtěte dál