Hi-tech péče, se kterou pleť nezestárne

Víte, jak si udržet mladistvý vzhled, když musíte zároveň odolávat stresu, únavě, znečištěnému životnímu prostředí a hektickému životu? Dejte šanci nanovláknům.

Archiv klienta Iuvenio

Vybavit přípravky těmi nejvýkonnějšími aktivními látkami je krok první, jenže stejně zásadní je i technologie, která tyto ingredience dostane ke kožním buňkám. A tu má česká kosmetická značka IUVENIO skvěle podchycenou. 

Archiv klienta Iuvenio

Všechny produkty jsou veganské a vhodné i pro citlivou pleť. 

K dokonalejšímu přenosu omlazujících látek do pleti totiž využívá nanotechnologie, což dokonale ilustruje na svém NANO séru s inovativním použitím - před aplikací se do něj přimíchá voda, tím se přípravek aktivuje v ideální koncentraci, tedy pleti na míru. Peptidy s fragmentem proteinu dlouhověkosti Klotho, vitamíny C a E, niacinamid a panthenol tak mohou ihned začít konat dobro. Díky obsažené kyselině hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností se totiž vytvoří v horní vrstvě pokožky kanálky a těmi se dopraví vše potřebné až do hloubky kůže. Zpevnění, vyhlazení a rozjasnění se tedy dostaví i bez invazivních zákroků. Stačí říct (n)ANO!

4 KROKY PÉČE IUVENIO

Čtěte dál