Harper's Bazaar vernisáž #volime100let

Akci si nenechaly ujít ani topmodelky Tereza Maxová a Denisa Dvořáková.

Včera, 7. března, v předvečer Mezinárodního dne žen, proběhla vernisáž děl k projektu #volime100let. Akce se zúčastnily všechny umělkyně, které na tomto jedinečném projektu spolupracovaly, redakce časopisu Harper's Bazaar v čele se šéfredaktorkou Norou Grundovou, Tereza Maxová, na jejíž nadaci poputuje výtěžek z trik, která k celému projektu vznikla a samozřejmě nemohly chybět ani další známé osobnosti.

Kdo všechno se akce zúčastnil a jak celá akce v restauraci Nostress probíhala, najdete v galerii.

 

O projektu #volime100let

V roce 1919 získaly Češky volební právo. Harper’s Bazaar při příležitosti výročí požádal deset umělkyň, aby po svém ztvárnily výjimečné Češky, které zásadním způsobem přispěly k rovnoprávnějšímu a důstojnějšímu postavení žen u nás. Nechte se inspirovat hrdinkami od bájné Vlasty přes Františku Plamínkovou po Věru Chytilovou.

Z uměleckých děl vznikla limitovaná kolekce triček. Jejich prodejem chceme pomoci matkám v azylových domech při projektu Made By Nadace Terezy Maxové dětem.

Trička zakoupíte od 20. února v obchodě Bibloo Concept Store (OD Kotva, Praha 1), na Bibloo.cz a v restauraci Nostress (V Kolkovně 9, Praha 1), kde budou zároveň vystaveny originály děl od 20. února do 15. března 2019.

Triko pořídíte za 499 Kč, celá částka jde na Made by Nadace Terezy Maxové dětem.

#volime100let #bazaarvoice

 

Čtěte dál