Harper’s Bazaar oslavuje ikony

V období vánočních večírků se magazín Harper's Bazaar ujal vyzdvyhnutí osobnosti, ktere bojují za lepší svět.

V Madridu BAZAAR připravil gala večer nazvaný Actitud 43, který se věnoval předevšímenvironmentálním otázkám a jeho hlavnými protagonisty v prostorách emblematického paláce Santoña byli osobnosti jako herečka Sharon Stone, její španělská kolegyně Rossy de Palma,  top modelové David Gandi a Jon Kortajarena.

Zatímco Sharon Stone si z Madridu odnesla ocenění za celoživotní dílo, španělská redakce vyzdvihla environmentální aktivity i osvětu, kterou na sociálních médach šíří model Jon Kortanajena. Ten si ve stejný měsíc zaletěl do Spojených Státu, kde ho vyznemenal AlGore.

Londýn své ceny zaměřil dámskému publiku a v pozvánce na gala "Bazaar Women of The Year" byla uvedena adresa hotelu Claridge 's. Britská edice magazínu ocenila přínos 10 žen do světa filmu, literatury i designu.

Královnou noci byla Cate Blanchett, kterou BAZAAR ocenil za její boj za ženská práva. Milým překvapením večera byla cena pro designérku roku, kterou se stala modelka Alexa Chung za svůj stejnojmenný brand. V těsném závěsu na pódium kráčela muzikantka Jorja Smith, spisovatelka Jeanette Winterson, zda revolucionárna malířka Paula Rego.

O květinové dekorace se postaral minimalistický powerhouse FLOWERBX, za kterým stojí dalśí významná ikona londýnskéscény Whitney Bromberg Hawkings.

Čtěte dál