Harper's Bazaar - květen 2020

Květnové vydání představuje šéfredaktorka Nora Grundová.

Foto: Kristian Schuller

Vítejte u našeho květnového čísla, milé čtenářky, 

 
Tentokrát jsme se hlouběji zabývali krásou - duševní i fyzickou.
Hlavní titulek čísla zní O kráse, což je výpůjčka od britské spisovatelky Zadie Smith. V jejím patnáct let starém románu se objevuje spousta postav, které se tak či onak zaobírají krásou. A jak při čtení zjistíte, přijetí vlastního těla a obdivu k jeho fyzickému vzezření vůbec nesouvisí s počtem kil či věkem, ale naopak se v něm hodně odráží to, zda to vaše tělo vůbec něco miluje. Buď váš manžel, milenec, přítel, anebo vy sama. 
 
V čísle také přinášíme rozhovor s Pavlem Ratajem, současnou hvězdou párové terapie, který s námi mluvil o bezpečném projití zapeklitého území partnerské hádky právě ve chvíli, kdy jsme vinou nuceného pobývání doma a social distancing vystaveni čtyřiadvacet hodin denně svým nejbližším. Takže věřte, že kroky Pavla Rataje k tomu, jak se s partnerem konstruktivně pohádat a vyjít z toho se srdcem, které bude lehčí a nikoliv zlomené, se v tyto dny určitě hodí číst. 
 
Nicméně květnové číslo je také zřetelně věnované kosmetice. Určitě oceníte 5 kroků k nápravě vysušené pleti po zimě. Dále nabízíme 10 tipů na kosmetické ikony - jsem si jista, že nejméně polovinu jich budete znát a zřejmě jste je aspoň někdy ve svém životě vlastnila. Jde o rtěnku od Chanelu, rozjasňovač Touch Éclat a další. A pak krásný materiál o českých značkách, jejichž delikátní a k přírodě šetrná kosmetika vás překvapí!
 
Krásy není nikdy dost.
 

Přeji Vám tedy také krásný květen, 

Nora

Foto: Kristian Schuller

Květnové vydání Harper's Bazaar je v prodeji od 16. dubna 2020.

Čtěte dál