Harper’s Bazaar: First in Fashion výstava se slavnostně otevřela

Událost, kterou si nenechaly ujít ani hvězdy jako Gigi a Bella Hadid, Gwyneth Paltrow nebo dokonce Christian Louboutin.

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Glenda Bailey, šéfredaktorka amerického Harper's Bazaaru, včera pořádala menší party na počest otevření nové výstavy s názvem Harper's Bazaar: First in Fashion, neboli První ve světě módy

Módní magazín Harper's Bazaar je vydáván již 152 let, a to je důvod k oslavám. Během svého působení se různě vyvíjel, zažil mnoho "poprvé" a vytvořil nespočet celebrit, které jsou zachyceny na vystavených fotografiích.  

O této velkolepé události jsme vás informovali již v únorovém vydání našeho časopisu a také krátce na našem webu. Jedná se o exkluzivní výstavu obálek, ikonických editorialů, průlomových kolekcí a progresivních názorů, které dohromady předkládají dějiny módy skrze objektivy těch nejslavnějších fotografů. 

Expozice se nachází v Muzeu dekorativních umění v Paříži. Pokud se tam tedy zrovna nacházíte, ať už na dovolené či v rámci týdne módy, určitě si ji nenechte ujít. A pokud v Paříži nejste, možná je na čase to co nejdříve změnit. Už jen z důvodu navštívení této jedinečné výstavy, která by neměla ujít žádnému módnímu nadšenci. 

K příležitosti otevření tak jedinečného projektu uspořádala šéfredaktorka amerického Harper's Bazaaru Glenda Bailey malé soirée, kterého se zúčastnily známé osobnosti z různých oblastí, ale především ze světa módy. Nechyběly samozřejmě Gigi a Bella Hadid, Demi Moore, Alexa Chung a mnoho dalších. 

Čtěte dál