Harper's Bazaar - červen 2020

Červnové vydání představuje šéfredaktorka Nora Grundová.

Foto: Alexi Lubomirski

Milé čtenářky, 

jak si všimnete, až budete naše číslo držet v rukou, věnovali jsme červnové číslo sexu. Je to totiž jedna z oblastí, které se lze v téhle době věnovat stejně intenzivně jako pečení chleba z vlastnoručně živeného kvásku. Ale chcete raději péci každý den chléb, nebo mít orgasmy? (Samozřejmě můžete zažívat orgasmy i nad svým chlebem, ale o tom červnový Bazaar fakt není.) Navíc, zatímco pecen s kůrkou, která zvoní jak Loreta, brzy vypilujete k dokonalosti a tam se vaše bravura zastaví, sex můžete vylepšovat až do konce života. Je to tak, sex - jako jedna z mála věcí v životě ženy - je s každým rokem lepší a lepší, máme velké štěstí. :-) 

V našem časopise se už nezabýváme tím, čím je vám sex prospěšný, to jsou lekce pro začátečnice (úleva od stresu, formování postavy, lepší hladiny vlastně úplně všech hormonů, kterých je ženské tělo schopno, atd., známe to). Podívali jsme se raději na to, co dělat, aby bylo milování se o tolik lepší. Už v minulých číslech jsme říkali, že sex začíná ve vaší hlavě, a teď jsme to rozšířili na celé tělo. Pojďme do toho pěkně naplno, vnímejme, že celé naše tělo má erotický potenciál (ano, Kristýna objevila, že ji vzrušuje dotyk na podkolenních jamkách) a.. wait for it… předehra není těch pár minut před samotným spojením, ale jsou to hodiny a hodiny, i celé dny, které mu předcházejí. Jsou to vaše touhy, představy, radost, kterou si užíváte v blízkosti toho druhého. (Samozřejmě, že fantasticky funguje, když máte ráda svoje tělo a neřešíte, jak při sexu vypadáte, vím, je to hraběcí rada.)

Mimochodem, lehce pochybná, přesto zajímavá studie vyšla před pár lety v anglickém tisku, kde se dotázali 2000 Britů, kdy si nejčastěji a zároveň nejraději dopřávají sexu: vyšla jim neděle 9 ráno. Obecně se ranní hodiny umístily dost vysoko v žebříčku oblíbenosti, zajímavé, že? Zato se prý nikomu moc nechce do tělesné lásky v pondělí, úterý a ve středu. Takže je skvělé, že vycházíme právě dnes!

 

Přeji Vám krásný promilovaný měsíc,

Nora Grundová

Foto: Alexi Lubomirski

Červnové vydání Harper's Bazaar je v prodeji od 14. května 2020. 

Čtěte dál