Harper's Bazaar - březen 2020

Březnové vydání představuje šéfredaktorka Nora Grundová.

Foto: Kristian Schuller

Milé čtenářky, 

jak právě zjistíte, do březnového čísla jsme se pěkně opřeli. Jde opět o velmi na módu zaměřené číslo, pročež jsme se setkali a nafotili Heidi Klum na naši obálku i do velkolepého editoriálu. Podívali jsme se na módu z mnoha úhlů, zorientujeme vás v nových kolekcích, 20 trendech pro rok 2020, materiálech… Unikko, paisley, rybí kost, tartan a námořnické pruhy, říká vám to něco? Přečtěte si, za jakých okolností tyto fenomenální vzory vznikly a proč jsou dodnes aktuální. A v čem spočíval génius Jeana-Paula Gaultiera, syna účetního a sekretářky, který nedávno ohlásil konec kariéry? Co mu zlomilo srdce a který z jeho modelů je ten nepřekonatelný? Máme pro vás také plán, na jaké minimum lze protřídit šatník, co udělat s tím, co už nechcete, a co s tím, co rozhodně chcete. Například vám může být užitečná informace, že maximální počet džín, které byste měla v jeden moment vlastnit, je čtyři. Je to málo? Nebo moc? A můžete si prohlédnout, kde žije a proč se odtamtud nehne královna nonšalance Ines de la Fressange!
 
Abyste do všech těch šatů měly ladnou postavu a veselou mysl, vydali jsme se prozkoumat, co je nového ve světě tance, a leccos vyzkoušeli. (Mě Kristýnin text dovedl až na hodinu ecstatic dance, což je napůl bizarní a napůl fantastická aktivita. Po zhruba třech tužších sekvencích, kdy je vám velmi trapně, čemuž nepomáhá fakt, že se u toho nevypije ani kapka alkoholu, se dostanete do divokého víru veselého tance a nakonec se dobrovolně chytíte se všemi za ruce, děkujete si za zážitek, bolí vás stehna jako čert a je vám nějak všechno jedno…)
 
Zkrátka jsme se vyřádili na poli módy a v jejím okolí a stojí to za to. Ačkoliv teď mě napadá, že se v čísle dočtete i o zkušenosti jedné z nás, jak přijít k okamžitému orgasmu. A trust me, nejedná se o žádnou metaforu. 
 
Těším se na vaše reakce. 

Nora Grundová

Foto: Kristian Schuller

Březnový Harper's Bazaar je v prodeji od 13. února.

Čtěte dál