Harper Beckham má stejný účes jako Victoria v době největší slávy Spice Girls

Zažije tento sestřih díky sedmileté holčičce opět boom?

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Victoria Beckham nedávno přišla na to, že její dcera stále dokola kouká na film Spice World: The Movie. Nejspíš ji tedy nepřekvapilo, když za ní přišla sedmiletá Harper s tím, že chce své dlouhé kadeře ostříhat na maminčin ikonický „pob“.

V sobotu návrhářka postla na svůj Instagram fotku Harper s novým účesem – evidentně inspirovaným Spice Gils- a připsala: "Hair cut for our baby girl x kisses from Harper x #howchic" 

Pob (rozuměj posh bob) si získal své místo v popové historii ve chvíli,  kdy se  (nyní čtyřiačtyřicetiletá) Posh Spice rozhodla postavit na vlastní nohy.

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Během své kariéry zpěvačka nosila tento ikonický účes v mnoha podobách. Od roku  1994 zdobily všechny teenagerské pokojíčky plakáty s dlouhým, tmavě hnědým bobem. V roce 2006, po porážce Anglie na Mistroství světa ve fotbale, získalo její mikádo, tehdy do tvaru podkovy, titul „Pob“.

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Přesto, že i posléze nosila Victoria vždy stylové účesy (za všechny například messy dlouhé vlny, uhlazený culík nebo i klučičí sestřih), žádný se nezapsal do historie tak, jako „Pob“.

Takže, ruku na srdce, která z vás zase začala přemýšlet o tom, že své vlasy zkrátí a vrátí se k účesu, který nosila v roce 2000?

Čtěte dál