Gwyneth Paltrow prozradila, jaké potraviny nechybí v jejím dni

Zakladatelka Goop se udržuje ve formě pomocí mnoha zdravých jídel a rituálů.

Foto: archiv instagram @gwynethpaltrow

Gwyneth Paltrow, zakladatelka firmy, webové stránky a obchodu Goop, se snaží žít zdravě, ale i ona má jako každý smrtelník jídla, kterým nedokáže odolat.

Každý začínáme den jinak, někdo v koupelně, někdo v kuchyni a někdo stráví ještě další dvě hodiny po probuzení v posteli. Gwyneth svůj den ale nastartuje kloktáním lžičky organického kokosového oleje, zatímco pomalu připravuje na den i svůj domov, roztahuje závěsy a stele postele. Poté svůj ranní rituál doplní vypitím velké sklenice čisté vody. Nebylo by to ale ráno bez kávy, kterou si poté vychutná v tichu a klidu v prostředí kuchyně, kde má chvilku soukromí se svým manželem a dodělává resty v podobě e-mailů, než vzbudí děti.

Brunch je v dnešní době velmi oblíbená záležitost a propadla jim i Gwyneth. To je ale jednou za čas jediná „snídaně", kterou zvládá, a náleží spíše víkendům. Jinak snídani nahrazuje různými svačinkami po dalším ranním rituálu v podobě GoopGlow „super-prášku", který je bohatý na vitamín C a jiné antioxidanty. Ty způsobují revitalizaci pleti, která je velmi důležitá v každém věku. Tento nápoj je pro Gwyneth již jako ranní sklenice „pomerančového džusu".

Po ranní kávě, posilovně a GoopGlow se po cestě do kanceláře staví pro velmi oblíbené smoothie, které obsahuje například arašídové máslo, protein, špenát a mnoho dalších zdravých složek. Smoothie ale někdy nahradí rychlou svačinkou v podobě proteinových tyčinek.

Při zdravém životním stylu je také velmi důležité dodržovat všechna jídla dne, a proto nevynechává ani oběd, který sní ve své kanceláři. Je jím cokoliv, co můžete vidět na webových stránkách či instagramovém profilu Goop – různé druhy salátů s proteinem, čistá verze krůtího burgeru a další zdravá jídla. Někdy oběd využije k testování jídel pro detox těla a ochutná novinky, které se na zveřejnění teprve chystají.

V odpoledních hodinách samozřejmě nezapomíná na zdravou svačinku, kterou doplní šálkem zeleného čaje.

Gwyneth Paltrow vše prozradila americkému Harper’s Bazaaru, se kterým natočila krátké, ale zároveň obsáhlé video. Čemu nikdy neodolá, na jaké večeře si potrpí a jak se léčí z kocoviny? Pokud vás to zajímá, ve videu se vše dozvíte.

Čtěte dál