Guilty pleasures redaktorek Harper's Bazaaru

Aneb, co s oblibou děláme a tak trochu se za to stydíme?

Ilustrace: Shutterstock

Veronika Miškovská

Zástupkyně šéfredaktorky

Na Netflixu byste moje „guilty pleasure” našli pod kolonkou „Movies with strong female lead”. Jednou z mých největších slabin je Angelika, jakýkoliv díl. Jako malá jsem se na ní dívala místo pohádek a už mi to zůstalo. V televizi ji dávají pravidelně každé léto a já si nikdy nenechám ujít příležitost vidět ji znovu.  Některé dialogy umím bohužel i nazpaměť. 
Přiznávám se také k tomu, že jednou za čas usednu k Sims 3, kde si již několik let doslova šlechtím jednu velmi rozvětvenou rodinu, vymýšlím dějové zápletky hodné venezuelské telenovely a „nepovedené" panáčky pak vraždím dost krutými způsoby. 
Zdenka Tomis

Beauty editorka

Kolegyně Karolína mi nedávno u oběda říká: „Dám si taky kolu, to je taková naše tradice, viď?” Jenže já si dávám kolu ke každému obědu, ehm. Takže rozhodně Coca Cola, červená, s cukrem. A hranolky z Mekáče. Zmrzlina ze Zmrzlináře. Pravidelně sleduju Výměnu manželek a odůvodňuju to tím, že je to skvělá sociologická sonda, kontakt s realitou. U kamarádky na chalupě jsem teď objevila celou sbírku románů Lenky Lanczové a s chutí jsem si hned jeden přečetla. A pak ještě vonné svíčky - v Ingredients utrácím tisíce, přestože je vůbec nepotřebuju a mám doma ještě celkem slušnou zásobu.

Kristýna Mazánková

Redaktorka

Ráda bych řekla, že můj život plný jen samých sofistikovaných koníčků… No… Tak kde začít? Že jím syrové máslové těsto? Nebo že Jesenku požírám lžící? Nebo že občas koukám na Prostřeno? Nebo na dokumenty o tom, jak americké farmáře napadají mimozemské civilizace? Nebo že když mám v sobě pár skleniček a celý dům spí, já se doma oblékám do šatů, na které bych normálně neměla odvahu, a tančím na Michaela Jacksona? Nebo boty za pět tisíc, které jsem měla dvakrát na sobě a jinak si je šetřím? Nebo moje až fanatická posedlost lamou alpakou? Welcome in my live. 

Karolína Otevřelová

On-line Content Manager

Moje nejaktuálnější guilty pleasure je StarDance. Když ho nestihnu v reálném čase, v žádném případě mi nikdo nesmí prozradit, kdo vypadl! Dokonce hádám nahlas bodové hodnocení poroty... A ukazuju všem fotky svých koček. Vím, že jsem s tím otravná, ale nemůžu si pomoct. Moje kočky jsou totiž nejvtipnější, nejkrásnější, nejtlustší... #kočičímáma ... A taky miluju octový chipsy z Marks & Spencera, který jsem schopná sníst, než dojdu k autu. O Mekáči a KFC nemá smysl mluvit. To snad miluje každý, ne? Kdo nejí hranolky spolu se zmrzlinou, jako by nežil! A strašně, ale strašně ráda koukám pořád dokola na americký romantický komedie. Většinou u toho vypiju láhev vína. Sama. Amen.

Čtěte dál