Gisele Bündchen prozradila detaily o své svatbě

Topmodelka vydala autobiografii, ve které odtajnila, jak probíhal její svatební obřad.

Foto: Getty Images                          

Gisele Bündchen a Tom Brady patří mezi nejvíce okouzlující páry, ale jejich svatba byla mnohem skromnější, než by se dalo očekávat. Ve své nově vydané autobiografii Lessons: My Path to a Meaningful Life se Gisele mimo jiné rozepsala i o své svatbě a podělila se o doposud neuveřejněné detaily.

Obřad i nevěstiny šaty a líčení byly velmi decentní a vše se odehrálo bez náročných příprav. „Těsně před obřadem mi moje sestra Fafi pomohla s účesem,“ svěřuje se Gisele. „Nalíčila jsem se voděodolnou řasenkou, protože jsem věděla, že budu brečet dojetím!“

Své šaty Gisele popisuje jako „jednoduché, bílé,ve stylu slip dress“. Fanouškům je ukázala prostřednictvím fotky na Instagramu až v den devátého výročí svatby.

Gisele dále prozradila, že na obřad bylo pozváno jen čtyřicet hostů, kteří se sešli u ní doma v obývacím pokoji. Každý z páru si pozval pouze rodinu a tři nejbližší přátele. Ani hostina nebyla velká a nesla se ve stejném intimním duchu jako obřad.

Upřímné a romantické vyznání z knihy dokazuje, jak vřelý, rovnocenný a milující vztah manželé mají: „Začali jsme tančit. Nepamatuju si, kdo koho vedl, ale… Copak na tom záleží? Stále tancujeme, obohacujeme se a rosteme, bok po boku na společné cestě životem.“

Čtěte dál