Get The Royal Look!

Alexander McQueen? Carolina Herrera? Lanvin? Ne – Asos!

Těhotenské šaty, které oblékala vévodkyně ze Sussexu během královského turné, jsou opět "at the store". Pokud si chcete dopřát stejný model jako Meghan, nemusíte přehnaně šetřit, ani si domlouvat schůzku v pařížském atelieru. Stačí kliknout na asos.com a vybrat si odpovídající velikost. Doporučujeme neotálet. V první vlně byly šaty vyprodané během jednoho dne od zveřejnění fotografie.

Poté, co Kensingtonský palác oznámil, že je vévodkyně v požehnaném stavu, začala média spekulovat o tom, zda Meghan své těhotenství přizná. Když pak vystoupila z letadla na letišti na Novém Zélandu, nebylo pochyb.

Velmi cudně střižené šaty s krátkými rukávy, a pasem předěleným stuhou v černé barvě za pouhých £ 35 (1000 Kč) se staly hitem. A e-shopu s nekonečnými sklady mizely rekordní rychlostí.

Konfekční šaty Meghan doplnila o károvaný trenčkot z dílny Karen Walker a černé, semišové lodičky značky Sarah Flint. Jednoduché, elegantní, přesto rafinované. Navíc splnila kráslovský dress code. Get the royal look!

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

šaty Asos Design Maternity
Foto: archiv značky
šaty Asos Design Maternity

1100 Kč

do obchodu

trenčkot Golden Goose Deluxe Brand
Foto: archiv značky
trenčkot Golden Goose Deluxe Brand

33 600 Kč

do obchodu

lodičky Sarah Flint
Foto: archiv značky
lodičky Sarah Flint

13 700 Kč

do obchodu

Čtěte dál