Gancini – oslava ikony Salvatore Ferragamo

Nový monogram a reinterpretace značky.

Luxusní módní značka Salvatore Ferragamo hrdě představuje nový monogram, vytvořený kreativním ředitelem pro dámskou módu Paulem Andrew, který jeho prostřednictvím oslavuje trvalý symbol módního domu: Gancini. Jeho odhalení je provázeno řadou vzrušujících projektů, vyprávějících příběh tohoto speciálního designu.

Foto: archiv značky

Gancini představuje okamžitě rozpoznatelné dvojité upevnění, které se vyvinulo z železného kování vyráběného pro uvazování koní, jenž je umístěné i na straně budovy Ferragamo ve Florencii, Palazzo Spini Feroni. Časem se stal Gancini symbolem značky Salvatore Ferragamo a jejích hodnot.

U příležitosti čerstvé reinterpretace tohoto symbolu dědictví, řemeslné práce a kvality značky Salvatore Ferragamo, která přichází s Paulem Andrew, představuje módní dům dvě nové iniciativy - první tradiční, druhou digitální.

Foto: archiv značky

V souvislosti s první z nich uzavřela značka Salvatore Ferragamo partnerství s vybranou skupinou řemeslných společností s vlastním dědictvím a odbornými znalostmi, díky jímž jsou respektovány napříč celým světem.

V rámci druhé digitální iniciativy se značka spojila soblíbeným filipínským influencerem Bryanboy, který pomohl vytvořit vtipné portfolio inovativního, vtahujícího a zábavného obsahu zdůrazňující jedinečný status Gancini.

Foto: archiv značky

Premiéra, režírovaná Bryanboy, se uskutečnila 24. ledna na všech digitálních kanálech společnosti Salvatore Ferragamo a je promítnuta také do obsahu vytvořeného partnery.

"Jako návrhář oceňuji především eleganci symbolu Gancini, jeho rafinovanou jednoduchost a smyslnost jeho formy. Dalším aspektem je jeho dualita: dvě spony, které se spojují a drží spolu. Krásu tvaru Gancini jsem se snažil zdůraznit a obohatit vytvořením tohoto nového monogramu," řekl Paul Andrew.

Gancini jednak hodnoty uchovává, ale i je dál předává. Když lidé nosí Gancini - a existuje mnoho způsobů, jak ho nosit - vyjadřují tím svou sounáležitost s rodinou Salvatore Ferragamo. A módní dům Salvatore Ferragamo je hrdý, že má možnost je přivítat jako členy své rodiny.

Foto: archiv značky

Foto: archiv značky

Foto: archiv značky

Čtěte dál