Fotostudio v telefonu

Huawei v Paříži představil nový smartphone, který překonává limity mobilní fotografie.

Foto: archiv Huawei

Huawei představil na tiskové konferenci v Paříži dvojici smartphonů P30 a P30 Pro. Jde o fotosmartphony, které díky množství inovativních technologií snímání a zpracování obrazu nadchnou i ty nejnáročnější uživatele a fotografy.

Huawei P30 Pro se pyšní novým systémem Huawei Leica Quad Camera, který se skládá ze čtyř objektivů: hlavní fotoaparát s rozlišením 40 Mpx a snímačem Huawei SuperSpectrum, ultra širokoúhlý objektiv s rozlišením 20 Mpx, teleobjektiv s rozlišením 8 Mpx a objektiv Huawei Time-of-Flight. Nechybí ani 32Mpx snímač na přední straně smartphonu, který se postará o selfie snímky jako ze studia.

Foto: archiv Huawei

Smartphony řady P30 vytvoří skvělé fotky za téměř jakýchkoli světelných podmínek a jsou schopny až padesátinásobného přiblížení.

Nejen fotky dokáže nový smartphone dovést k dokonalosti. P30 se pyšní svým integrovaným videostudiem. Tvůrci nové řadě nadělili bohatou nadílku funkcí, které z ní činí perfektní nástroj na zvěčnění pohyblivých obrázků. Senzor Huawei SuperSpectrum umožňuje zachytit videozáznamy s nízkým osvětlením, díky čemuž noční scény vypadají ostře a čistě.

Série P30 se rozhodně nemusí stydět ani za svůj design. Minimalistickou estetiku doplňuje působivé barevné provedení inspirované přírodou. Full HD displej  s mimořádně jemným rozlišením (2340x1080px) zabírá téměř celou přední plochu. Narušuje jej pouze miniaturní vykrojení, do kterého byla umístěna přední kamera a senzory potřebné k bezpečnému a efektivnímu odemykání obličejem.

Na představení těchto novinek v Paříži nemohli chybět ani čeští ambasadoři značky Huawei, mezi něž patří například Dara Rolins, Nikol Švantnerová, Martin Šonka nebo Filip Vaněk.

Foto: archiv Huawei

Čtěte dál