Revoluce v čištění pleti: FOREO LUNA mini 3

Testovali jsme novinku FOREO LUNA mini 3, ideálního partnera pro čistou pleť a aktivní životní styl.

Na konci července byla představena dosud největší inovace v historii péče o pleť – LUNA mini 3 – silikonový čistící kartáček, který spojuje nejnovější technologii a design značky FOREO, švédského inovátora na poli krásy a zdraví.

LUNA mini 3, foto: FOREO

Nová LUNA mini 3 byla představena na tiskové konferenci ve Stockholmu, pořádané generálním ředitelem a zakladatelem FOREO Filipem Sedicem, a bude dostupná celosvětově v 77 zemích. Obrovské očekávání této události vedlo k tomu, že se webové stránky společnosti zhroutily krátce po zahájení tiskové konference, protože fanoušci FOREO se snažili zjistit, jak se stát jedním z prvních, kdo toto zařízení vyzkouší na vlastní kůži. Produkt, který byl vyvíjen čtyři roky se tak během několika minut stal největší událostí a inovací v historii FOREO a světa krásy obecně. LUNA mini 3 bude dostupná na českém trhu na podzim roku 2019, informace o dostupnosti najdete na foreo.com.

LUNA mini 3, foto: FOREO

Švédská inovativní značka FOREO svou řadou LUNA mění vnímání, jak dosáhnout  jedinečného pocitu čistoty pleti. Pomocí vysoce hygienického silikonového produktu si pleť vyčistíte opravdu důkladně. V současné době si každý může vybrat svou ideální variantu ze široké škály produktů LUNA. K manuálnímu čištění pleti se už nebudete chtít vrátit. Důkazem je, že se po světě prodá jedna LUNA každé 3 vteřiny a milují ji i celebrity jako Chrissy Teigen, Miley Cyrus či Venus Williams. 

LUNA mini 3 pokračuje v úspěšné cestě nejprodávanější kosmetické vychytávky LUNA mini 2 z kultovní řady čisticích kartáčků, jež v současné době používá 20 milionů lidí na celém světě jako součást své každodenní beauty rutiny. V loňském roce magazín The Financial Times oznámil, že popularita LUNA mini 2 byla v Číně tak velká, že se kartáček umístil na druhém místě v Tmall's Shopping Wishlistu v rámci nákupní horečky Single Day a porazil jej pouze iPhone 8.

LUNA mini 3, foto: FOREO

 

Čím je nová LUNA mini 3 výjimečná?

FOREO ve spolupráci s dermatoložkou Dr. Anitou Sturnhamovou zkoumalo pozitivní vliv, které cvičení přináší pro naši pleť. Výsledkem je zjištění, že pravidelný aktivní život přináší nejen mladistvější vzhled díky lepší výživě pokožky, ale navíc i zářivější pleť na každodenní bázi. Měli bychom navíc proaktivně pečovat o pleť po každé fyzické aktivitě a LUNA je ideálním řešením. 

Odborně navržený čistící kartáček jemně odstraní téměř 100% nečistot, oleje a potu a připraví pokožku pro následnou hydrataci a péči. K tomu ultra hladké silikonové štětinky v kombinaci s 8000 T-Sonic pulzováním za minutu při 12 různých intenzitách poskytuje tváři efektivní, ale maximálně jemné čištění bez podráždění.

LUNA mini 3, foto: FOREO

Vyzkoušeli jsme novou LUNU mini 3 na vlastní kůži

Nejenom, že je to ozdoba koupelny, na kterou se pro její sametový povrch pokaždé těšíte, protože je tak strašně příjemná do ruky, ale tato pulzující maličkost opravdu funguje.

Zaujala nás možnost využití ihned po sportu a maximálně jsme si oblíbili novinku, kterou přináší LUNA mini 3 a to GLOW BOOST - čištění pleti zabere jen 30 vteřin a zářivou pleť tak máte téměř okamžitě. Navíc je povrch kartáčku rychleschnoucí a neporézní silikon zabraňuje hromadění bakterií. Kartáček klouže krásně po tváři a pečuje o naši citlivou pokožku po tréninku.

Ideální je používat novou LUNU mini 3 před zrcadlem, abyste správně následovali pokyny aplikace, kterou najdete na Google Play pro Android nebo, pokud máte iPhone, v AppStoru. Časem to možná zvládnete i v posteli u oblíbeného seriálu. Kartáček jsme si také oblíbily na čištění pleti před a po sportu. Je malinký, takže se skvěle vejde do tašky a i nabití přístroje vydrží na několik použití.

Mysleli jsme si, že aplikace "FIND MY LUNA" je tak trochu zbytečná, ale když jsme svou LUNU nemohli najít a nemohli si vzpomenout, kde jsme jí měli naposledy, velmi rádi jsme ji využili ;-).

My na tuhle vychytávku zkrátka nedáme dopustit.

Shrnutí? 

Kompaktní, lehký, barevný a 100% vodotěsný čistící kartáček bez nutnosti výměny kartáčových hlav. Budete ho moct mít po ruce kdekoliv a kdykoliv.

Čtěte dál