Foreo je beauty must-have a ví to i Vanda Janda a Kateřina Klausová

Už jste měli tu čest?

Foto: archiv Foreo

Pleť je jedna z nejdůležitjších věcí, o které musíme pečovat. Foreo je super pomocník, na kterého nedá dopustit ani módní návrhářka Vanda Janda a herečka Kateřina Klausová. To ale není jediný must-have beauty produkt, který nám prozradily!

Vandu a Kateřinu spojuje dlouholeté kamarádství, záliba v cestování, módě a také péči o pleť. Pro jejich profesní život je velmi důležité mít co nejlepší pleť a toho je někdy, právě kvůli jejich práci, velmi náročné docílit. Časté líčení a odličování ať už na filmové plátno, přehlídku, focení či večerní akci dává pleti zabrat a tak je třeba ji dávat co nejlepší péči. Mají tak své rituály a produkty, na které nedají dopustit. Jako například Foreo!

Foto: archiv Foreo

Foreo Luna 3 je čistící a masážní přístroj na obličej v jednom. Přišla s ním švédská beauty-tech značka, která s Foreo produkty sklízí pouze úspěchy. Rozlišují se nejen poskládáním a tloušťkou štětinek pro různé druhy pleti (normální, smíšená a mastná), ale také funkcemi a velikostí. Tato verze má ale o 30% větší hlavu kartáčku a měkčí a delší štětiny než předchozí modely. U Foreo Luna 3 si můžete nastavit program na míru. Má 16 intenzit pulzace a také možnost anti-age masáže. Tento malý zázrak efektivně a zároveň jemně odstraňuje z pokožky 99,5% nečistot, mazu a odumřelých kožních buněk a zaručuje tak čistou a zářivou pleť. A bonus navíc je, že toto dokonalé čištění trvá pouze jednu minutu! Foreo produkty se pohybují v různé cenové relaci a Foreo Luna 3 je k dostání za 5 499 Kč. Najdete ho v parfumériích Douglas, na webových stránkách www.notino.cz či na oficiálních sránkách www.foreo.com .

Foto: archiv Foreo

Čím si ale získalo Vandu a Kateřinu? ,,Nejdůležitější je pro mě čištění a hydratace. Používám spíše méně produktů, ale funkčních.  U kosmetiky se mi na rozdíl od módy osvědčilo, že méně je více“ prozradila Vanda. „Dává mi v péči o pleť režim. Čistím s ním pleť ráno i večer. Vždy použiji čistící kartáček FOREO s gelem a potom nanesu sérum nebo krém. Dvakrát týdně pleti dopřeji masku. Baví mě jednoduché a efektivní používání. Moje pleť je po ošetření s LUNA 3 jemná a krásně čistá,” prozradila Vanda, jejíž pleť pokaždé doslova září.

To se dá říci i o Kateřině a není to způsobeno pouze filmovými reflektory. “Pleť vždy odličuji. Ani sebevětší únava mi v tom nezabrání. Aktuálně provádím ráno a večer takový rituál, který spočívá ve 3 krocích - kvalitní odlíčení, čištění se sonickým kartáčkem FOREO LUNA 3 a na závěr krém. V péči o pleť dávám přednost přírodním produktům,” říká Klausová. ,,Je malý, skladný a celkově je to způsob ošetření a čištění pleti za pár vteřin, nic časově náročného. Od prvního použití mám pleť krásně heboučkou -  sametová revoluce,” vysvětluje Kateřina.

Ačkoliv Foreo dělá zázraky, nikdy není na škodu jim pomoci a pojistit se dalšími skvělými produkty. Vanda Janda i Kateřina Klausová prozradily svých 5 beauty must-haves včetně poslední záchrany!

Foto: archiv Foreo

5 beauty must-have produkty podle Vandy Jandy:

Vůně: Good girl gone bad od Kilian a Etat D`Orange Putain des Palaces

Pleťová kosmetika: Colbert

Tělová kosmetika: Alab

Řasenka: Hypnose od Lancome

Poslední záchrana: dostatek pitného režimu a FOREO LUNA 3

Foto: archiv Foreo

5 beauty must-have produkty podle Kateřiny Klausové:

Vůně: jedině z IngredientsStore

Pleťová kosmetika: Biologique Recherche v kombinaci s FOREO

Tělová kosmetika: Korres

Řasenka: S vůní mimózy od značky Clarins

Poslední záchrana: spánek a FOREO LUNA 3

Čtěte dál