​​Filmový festival v Benátkách s Renatou Langmannovou a Vivien Mádai

Exkluzivně jsme s Harper’s Bazaarem nahlédli do příprav perfektního make-upu na červený koberec 78. ročníku festivalu v Benátkách s Armani beauty.

Mezinárodní festival v Benátkách se řadí mezi nejpopulárnější evropské filmové festivaly a je v hledáčku všech známých osobností. Proto ani česká modelka Renata Langmannová a maďarská moderátorka Vivien Mádai nesměly jako ambasadorky luxusní značky Armani beauty letošní ročník vynechat.

Armani beauty obnovilo svou roli oficiálního sponzora 78. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Benátkách, který se konal od 1. září do 11. září. Harper’s Bazaar byl exkluzivně u příprav samotné slavnostní premiéry, kdy jsme v rámci večera vyzpovídali i tváře Armani beauty, Renatu a Vivien.

Elegantní look Renaty Langmannové:

Renatě velmi sluší přirozený make-up, bronzově hnedě orámované oči, které podtrhly barvu šatů s dokonalou tečkou: výraznou rtěnkou Armani #LipPower odstín 302.

Make-up artistka Giorgio Armani použila Primer Luminous Silk a Concealer Luminous Silk 4&5.25. Oči zvýraznila za pomoci tužky  Smooth Silk Eye Pencil č. 12. a Eyes Neo nude fusio powder 6. Pro dokonalý objem nesmí chybět řasenka Mascara Eccentrico. Pro rozjasnění a přirozený bronz použila artistka  Luminous Silk Powder č. 6, A-Highlighter č.10 a Fluid sheer glow.

Uhrančivě sexy Vivien:

Výrazné oči s dokonalou linkou spolu s glow rozjasněním v kombinaci s neodolatelným Armani #LipPower odstín 502.

Na červený koberec nesmí chybět perfektní podklad Primer Luminous Silk v kombinaci s make-upem Concealer Luminous Silk 4&5.25. U Vivien se artistka zaměřila na výrazné oči a symetrickou linku za pomoci Eye Pencil č. 4 a barevnost paletky Eyes To Kill Hollywood podtrhla celkový look. Finálně byla použita dlouhotrvající řasenka Mascara Eccentrico. Zářivou zdravou pleť vytvořila díky Luminous Silk Powder č.9 s tvářenkou Neo Nude A-Blush č. 51 a č.30 v kombinaci A-Highlighter č. 10.

Filmový festival již podruhé s Armani Beauty:

Máte zaručený tip, jak se na takovou událost připravit?

RENATA: Důležité je si to hlavně užít – vybrat společenskou róbu, ve které se cítíte dobře, svěřit se do rukou make-up artistů a kadeřníků, kteří vytáhnou vaše přednosti a zamaskují nedostatky.

Čím vás Benátky ve spojení s Armani beauty nejvíce zaujaly? 

RENATA: Benátky samy o sobě jsou překrásné! Filmové hvězdy a špičková kosmetika, to vždy patřilo k sobě. Vždy je tu o mě postaráno jako o princeznu. Jsem vděčná, že můžu něco takového zažívat.

Foto: Adriana Fialová

Jste již na filmovém festivalu spolu s Armani podruhé. Je něco, co vás překvapilo, nebo je zkrátka jiné?

VIVIEN: Myslím, že většina lidí pocítila změny v rámci covid období, a o to více si takové akce opět užívám a jsem za ně vděčná. Ve městě bylo určitě o dost méně lidí, než je obvyklé, ale neztratilo to své kouzlo. Kreativní duch i energie filmového světa byla cítit všude. 

K dokonalému make-upu nesmí chybět také dokonalá vůně, jaká vás na dnešní událost doprovází?

VIVIEN: Nedám dopustit na Sí Giorgio Armani, velmi luxusní a elegantní vůni. Líbí se mi, že je lehce „spicy“ a zároveň sladká. Sofistikovaná vůně, pro ženy, které se nebojí žít svůj život naplno! Ovšem na večer jsem podpořila svůj glam look Giorgio Armani Privé Pivoine Suzhou.

Čtěte dál