Fenty Beauty by Rihanna je ode dneška k dostání i u nás

Fenty Beauty přichází do České republiky! A jejich dekorativní řada pro všechny tóny pleti je skvělá!

Foto: archiv Fenty Beauty

Ještě než se z ní stala BadGalRiRi, hudební a módní diva a ikona krásy, vyrůstala Robyn Rihanna Fenty jako malá holčička na Barbadosu fascinována rtěnkou své maminky. Když sama poprvé vyzkoušela líčení, odhalila jeho sílua stalo se volbou číslo jedna pro vyjádření mnoha jejích nálad a emocí. Poskytlo jí naprostou kontrolu nad krásou a umožnilo jí stát se průlomovou ikonou, kterou je dnes. Mnohaleté experimentování se špičkovými odborníky kosmetického průmyslu a zaznamenání neuvěřitelného nedostatku produktů vhodných pro všechny typy a tóny pleti inspirovalo Rihannu k vytvoření Fenty Beauty, řady dekorativní kosmetiky, která je pro každou ženu, ať pochází odkudkoli.

Nabízí široký výběr produktů pro tóny pleti, pro něž je tradičně obtížné nalézt vhodné odstíny. Disponuje složeními, která jsou vhodná pro všechny typy pleti a soustředí se na všestrannost odstínů. Složení produktů Fenty Beauty jsou lehká jako pírko, jednolitá a snadno se vrství pro dosažení vysoce přirozeného efektu. Rihanna vytváří především líčení, které inspiruje: „Líčení je zde, aby Vás bavilo. Nikdy byste ho neměli vnímat jako nutnost. Nikdy by nemělo působit jako uniforma. Nebojte se využít příležitosti, nebojte se riskovat a troufněte si udělat něco nového či jiného,“ říká Rihanna, která sama strávila několik let zdokonalováním svých technik líčení, jejich testováním na pódiích i v běžném životě.

Naše oblíbené produkty:

Matná krémová rtěnka
Foto: archiv Fenty Beauty
Matná krémová rtěnka

Mattemoiselle Plush Matte Lipstick

Je k dostání ve 14 senzačních, univerzálních odstínech, které budou ladit se všemi náladami, všemi tóny pleti a vydrží po celý den.

Prodává Sephora, 470 Kč

Duo rozjasňovačů
Foto: archiv Fenty Beauty
Duo rozjasňovačů

Killawatt Foil Freestyle Highlighter Duo

Tři rozjasňovače v extra zářivých odstínech s  intenzivním metalickým finišem.

Prodává Sephora, 860 Kč

Tekutá dlouhodržící rtěnka
Foto: archiv Fenty Beauty
Tekutá dlouhodržící rtěnka

Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color

Intenzivní barva jedním tahem s matným vzhledem. Aplikátor je designovaný pro nejpřesnější nanesení.

Prodává Sephora, 570 Kč

Více o této skvělé novince se dočtete v říjnovém Harper's Bazaaru, který bude v prodeji od 20. září.

Čtěte dál