Fendi představuje nový díl seriálu #BaguetteFriendsForever

Nová Pico Baguette pro vás a vaši nejlepší přítelkyni.

Foto: archiv Fendi

Supermodelka a aktivistka za práva lidí s vitiligem Winnie Harlow září společně se svou nejlepší kamarádkou a modelkou Shannon Hamilton v novém díle seriálu #BaguetteFriendsForever. A nechybí ani nová Pico Baguette!

Winnie si užívá den v Miami, když ji Shannon Hamilton překvapí v rámci nového dílu #BaguetteFriendsForever od FENDI. Obě modelky a hlavně nejlepší kamarádky naprosto souzní s celou rodinou kabelek Baguette. Ty nás provází celým dílem tohoto seriálu. Od zeleného modelu v klasické velikosti s reliéfním logem FF, přes ten z vyplétané kůže v odstínech růžové a hnědé, až po sytě růžový froté model. Samozřejmě nechybí představení nového modelu Pico Baguette. 

Po Micro a Nano přichází nyní kabelka s označením té nejmenší měrné jednotky. Má pouze 4x4 cm a je doplněna dlouhým řetízkem, který má celou řadu šikovných funkcí: Kabelka se díky němu dá nosit přes tělo i kolem krku, přičemž řetízek lze obtočit jednou nebo dvakrát, lze ji připnout jako přívěsek na kabelku standardní velikosti, nebo se dá nosit jako náramek! Fantazii se meze nekladou.

Byla představena na přehlídce jaro/léto 2020 a je nabízena v mnoha zářivých barvách s mikrokorálky nebo v tlumených tónech s makrokorálky. Vše doplňují luxusní výšivky a některé dokonce zdobí třásně. 

Pico Baguette byla původně zamýšlena jako pouzdro na sluchátka Airpods, ale je vhodná pro jakoukoliv cennost, kterou chceme mít stále při sobě. Je to ideální doplněk módní výbavy každé sebejisté a nekonvenční ženy FENDI. 

Další videa