Femininní look i divoký neon

Většina z nás momentálně v této době považuje za největší trend a doplněk roušku. I já sám mám skvělou, kterou jsem dostal darem od Céline a ladí mi ke všemu! Ale móda jede dál a minulý týden mi přišlo pár dotazů na různé kombinace a styling rady a rád se o ně podělím.

Rouška style

Móda nezná hranice a nenechá se zastavit ani pandemií koronaviru, respektive lidé milující módu a styl si najdou to hezké i na nutnosti nosit roušku. A velmi mě baví zapojení návrhářů. Rouška módní divy Vandy Jandy, minimalistická od návrháře Michaela Kováčika nebo Jana Černého na profilu @adelachloeelegantní podání slovenské prezidentky Zuzany Čaputové je také obdivuhodné.

ŽENA nebo MUŽ?

Zatímco muži ve femininním stylingu u mě úspěch nesklízí, ženy, které umí pracovat s pánskými prvky, rád sleduji. Ovšem je důležité, aby stále zůstaly ženou. Tohle je podle mého gusta @yuliawave

Neon v každém věku

Dostal jsem pár dotazů, jak nosit neonové barvy. Nemusíte se bát ani těchto v žádném věku. Skvěle funguje červená s neonově růžovou. Inspirací pro vás může být Grece Ghanem.

Vždy vám bude fungovat, když se budete držet jedné neonové barvy. Také je důležité dbát na kvalitní materiály a vybírat střídmější doplňky. Nebo naopak zvolit výraznější neon doplněk v kombinaci s jemnějšími tóny stylingu. 

Čtěte dál