Fashion novinky

Co je nového v módním světě?

Still Life
Foto: archiv značky                          

On-line konceptuální obchod Still Life otevřel své brány mladým designérům z celého světa, vybírá zajímavé eticky zpracované kousky a doplňky od niche značek z celého světa, které jsou na českém trhu ojedinělé. Zatím v něm najdete šperky, sponky, grafické tisky, ručně vyráběné mobily nebo tašky. Kromě toho obchod, za kterým stojí art directorka Tereza Bílá, přináší i kolekci triček, která vznikají v udržitelném procesu výroby.

Swimclub x H&M
Foto: archiv značky                          

H&M oznámil už druhou kolaboraci s holandskou značkou Love Stories. Společně vytvořily kolekci plavek, která je stejně koketní, jako nabídka spodního prádla této značky. Na tvorbě kolekce se podíleli zakladatel společnosti Love Stories Marloes Hoedeman a designový tým H&M. Kolekce Love Stories SWIMCLUB x H&M bude k dostání od začátku června ve vybraných obchodech a na hm.com.

COS
Foto: archiv značky                          

COS představuje kolekci plavek na tuto sezónu plnou minimalistických tvarů a nových odstínů. Od modelů s asymetrickými výstřihy v jemné levandulové, bílé a světle modré, po výrazné kousky v sytě vínové barvě nebo moderní kraťasy nejen na pláž.

Neviditelné prádlo Marks & Spencer
Foto: archiv značky                          

Dámská kolekce spodního prádla Marks & Spencer nabízí praktické hladké linie pro neviditelný vzhled pod letním oblečením, krásné něžné krajky pro decentní rafinovanost i romantické květy pro okouzlující eleganci. Celá kolekce se nese v duchu hesla: "Skvělý outfit začíná správným základem!"

Sarah Jessica Parker & Intimissimi
Foto: archiv značky                          

Intimissimi pokračuje ve spolupráci s herečkou Sarah Jessica Parker, která se opět stala tváří mezinárodní kampaně značky, níž promlouvá prostřednictvím nejznámějšího italského jazyka – gest. Každé „dobré ráno“ jde ruku v ruce s dobrým šálkem espressa a každé „děkuji“ je dokonalé, jen když se projasní upřímným úsměvem. V šesti úplně nových originálních mini videích herečka mluví a obléká se jako opravdová italská žena a připomíná nám krásu jednoduchých, spontánních gest.

Chuck Taylor Al Star Boardies
Foto: archiv značky                          

Converse představuje novou kolekci Chucků, která se skvěle hodí pro nadcházející sezónou letních festivalů. Ikonická silueta Chuck Taylor k hudbě zkrátka patří, a proto značka na léto přichází s novou kolekcí Chuck Taylor All Star Boardies. Modely se zahalily do výrazných barev s kontrastními bloky ze strany plátěnky, které jsou inspirované Venice Beach. Nádech pláže přináší i kulaté tkaničky, které jsou jakoby posypané pískem.

Čtěte dál