Fashion inspirace z Instagramu (francouzský buldoček included)

Předsevzetí trávit méně času na sociálních sítích nechte na zítra. Tuto módní influencerku musíte sledovat.

Foto: IMAXtree

Je krásná, je stylová, je úspěšná a nadaná – Jessica Walsh by ve vašem feedu rozhodně chybět neměla. A nebojte, i když výše uvedený výčet zní spíše jako popis  vyumělkovaně nereálné bytosti, jakých jsou na Instagramu zástupy, profil této mladé Newyorčanky mezi ploché a nezáživné rozhodně nepatří. Jessica Walsh se neživí jako instagramerka, profesí je designérka a umělecká ředitelka v renomovaném studiu Sagmeister & Walsh. Podle jména společnosti hádáte správně, Jessica je partnerem a stala se jím už ve svých dvaceti pěti letech! Za tento úspěch vděčí svému výraznému, na první pohled snadno rozpoznatelnému uměleckému rukopisu. Jasné barvy ve spojení s přímým sdělením, schopností neprvoplánově šokovat a využívat slovní i vizuální humor fungují na jedničku, zaujmou a hlavně – baví.

Jessica & Timothy

Další rovinou její kariéry, která si zaslouží obdiv, jsou mimopracovní projekty, na nichž spolupracuje s kamarádem, grafickým designérem, Timothym Goodmanem. Velmi otevřeně se v nich vyjadřují jak k aktuálním společensko-politickým tématům, tak k sebe-prezentaci a důležité, často ale chybějící, upřímnosti sdělení v dnešní době sociálních sítí a personal brandingu.

Dva z těchto projektů se staly virálními a na základě jednoho z nich, 40 Days of Dating, by měl dokonce vzniknout film. (Malý teaser: Jak to asi může dopadnout, když se dva mladí lidé, kterým se nedaří najít vhodné partnery, rozhodnou vyzkoušet randit spolu po dobu 40 dnů? Dozvíte se… zde!)

Jejich další spolupráce nazvaná 12 Kinds of Kindness měla dokonce ještě osobnější vyznění. Proč se k sobě navzájem chováme tak… hrozně? Bez úcty a bez respektu? Otázka za zlatého bludišťáka. Jessica a Timothy se na ni pokusili odpovědět, zjistit, co vše nás v mezilidských interakcích ovlivňuje. (Malý taeser č. 2: Dvojice se odvážila odkrýt opravdu i ta nejniternější tajemství, dokonce i problémy s anorexií v mládí nebo rodinné komplexy). Z uměleckého hlediska je pak vše, co vytvářejí, perfektní, ale životné a rozhodně 100% originální.

Jessica & móda

Tak jako hodně kreativců také Jessica vnímá módu jako umělecké vyžití, ale nebere ji nafoukaně vážně. Z jejích outfitů čiší radost a tvořivost, nevybírá oděvy podle pravidla „toto mi bude nejvíc lichotit“, ale spíše podle zásady „tohle mě baví, tento kousek říká, kdo jsem a jaká chci dnes být“. A to je na Instagramu, často napěchovaném prvoplánovou líbivostí, až vzácné.

Stále nemáte dostatek důvodů stisknout tlačítko „sledovat“? Budete mít, až se dozvíte, co můžete vídat v jejích Stories. Bod třetí je zásadní!

1) Její newyorský byt je tak dokonalý, jak si jen dovedete představit. Oprava – dokonalejší.

2) Jessicy manžel je tak pohledný, jak si jen dovedete představit. Oprava – pohlednější.

3) Má francouzského buldočka Oscara level roztomilosti milión! Oprava – level roztomilosti dva milióny.

Zde článek ukončíme. Po přečtení slov francouzský + buldoček + Instagram je jakékoliv další sdělení zbytečné. V tuto chvíli stejně už pravděpodobně stalkujete Oscara…

Čtěte dál