Fabiana Bytyqi se stala tváří nové sportovní kolekce PUMA Pearl Shimmer

Trénujte pohodlně s novou kolekcí sportovního oblečení značky PUMA, za kterou stojí i mistryně světa v boxu v minimuší váze Fabiana Bytyqi!

Foto: archiv značky

Globální sportovní značka Puma má na trhu již nespočet úspěšných kolekcí a kolaborací. Nyní přichází s nejnovější kolekcí tréninkového oblečení a obuvi s názvem PUMA Pearl Shimmer. Produkty z nové kolekce vám nejen pomohou zlepšit výkony, ale i jistotu a pohodlí při každém pohybu. Obsahují technologii dryCELL, která zajištuje kvalitní odvod potu, a tak se budete moci cítit sebejistě za každých okolností. To však není vše! My ženy nedáme dopustit i na stylovost při jakékoliv situaci a tyto funkční kousky PUMA Pearl Shimmer, přesto, že jsou určené pro náročné tréninky, přichází v luxusních materiálech a perleťových barvách s třpytivými detaily. Můžeme se již klasicky těšit na sportovní podprsenky, legíny, boty, stylové mikiny, basic trička, a navíc sportovní tašku. Puma myslela na všechno a nebyla na to sama. 

Fabiana Bytyqi, nová tvář kampaně 

Tváří kampaně na českém trhu se stala Fabiana Bytyqi, mistryně světa v boxu v minimuší váze, která tak dostala příležitost připojit se ke globálním PUMA ambasadorům, mezi nimiž je i úspěšná modelka Cara Delevingne, Adriana Lima či zpěvačka Selena Gomez.

Foto: archiv značky

Těší mě, Fabiana...

Kdo vás přivedl k boxu?

K boxu mě nikdo nevedl. Maminka chtěla baletku, taťka mě však podpořil ve výběru prvního sportu, kterým bylo karate. Od karate už se to pak nějak samo přehouplo ke kickboxu, thajskému boxu a skončila jsem u klasického boxu.

Jak vypadá váš klasický tréninkový den?

Většinou mám dvě tréninkové jednotky. Ráno je to trénink fyzické kondice, ať už v podobě kruhových tréninků či třeba běhu. Odpoledne mívám boxerské tréninky, které obsahují sparingy, rychlostní pytle nebo třeba lapy s trenérem.

Co se vám honí hlavou, když vstupujete do ringu?

Popsala bych to jako pocit absolutního štěstí a nadšení. V tu chvíli mi hraje má oblíbená nástupová hudba. Jsem obklopená trenérem a bráchou, kterým v tu chvíli nejvíce věřím, celá hala burácí a zároveň je v tom kapka nervozity, která se ale se zazněním gongu prvního kola vytrácí.

Kterým sportům se kromě boxu věnujete?

Mimo boxu často běhám. Účastním se spousty závodů, charitativních akcí a běžeckých výzev. Doplňkově ještě jezdím na kole, chodím plavat a v létě často jezdím na paddleboardu.

Jak nejraději relaxujete?

Většinou si dopřeji kvalitní spánek nebo ráda sbalím batoh, svůj zvěřinec a zmizím do přírody na nějakou pěknou túru.

Pojďme se podívat na stylové kousky, které tato kolekce obsahuje!

Zaujala vás kolekce PUMA Pearl Shimmer ve spolupráci s Fabianou Bytyqi? Nedivíme se, protože my jsme jí propadli! Všechny produkty jsou v ČR dostupné již od srpna, a to u prodejců A3 Sport, Urban Store, Espace, Zoot, Sportisimo.

Čtěte dál