Expresní pomoc pro vaši pleť

Stačí jen deset minut a vaše pleť bude zase svěží, vyživená, hezky čistá a rozjasněná. Ptáte se jak? Máme pro vás odpověď, kterou potvrdily i naše čtenářky!

Foto: Shutterstock

Pořiďte si novinku, která si získává příznivce po celém světe. Jde o textilní masky Nivea. Jsou elixírem mládí a krásy, během pouhých deseti minut opečují, povzbudí a rozjasní pleť. Navíc jsou biologicky rozložitelné, takže vám poděkuje i příroda. Na obličeji perfektně drží, a vy tak můžete během působení relaxovat nebo třeba kontrolovat e-maily. Vyberete si masku na rozzáření a výživu, na méně vrásek nebo tu, která funguje jako příliv energie?

Foto: archiv Nivea

JAK MASKU APLIKOVAT: Nejprve pleť důkladně odličte a vyčistěte. Poté naneste masku a precizně ji na tváři vyhlaďte, aby působila po celé ploše. Po deseti minutách masku sejměte a její zbytky vmasírujte do pleti.

Jak masky Nivea hodnotí čtenářky? Tady je shrnutí ze 100 odpovědí, které nám poslaly.

91 % testujících žen se shoduje, že textilní masky Nivea se snadno používají.

95 % si pochvaluje, že masky mají účinek, jaký slibují.

98 % potvrzuje, že jejich pleť je po aplikaci masky pocitově hebčí a hladší.

89 % testujících čtenářek by masku doporučilo kamarádce.

85 % počítá s tím, že Nivea textilní masky zařadí do své pravidelné péče o pleť.

Přečtěte si nejzajímavější odpovědi, které jste nám poslaly.

„Je to úžasný způsob odpočinku, při kterém můžu něco udělat pro svou pleť. Je to skvělý produkt, určitě budu používat i nadále.“ Markéta S.

„Nivea textilní masky jsou opravdu skvělé. Každá splnila, co slíbila, na maximum. Jednoduchá aplikace, hebká, odpočatá, čistá a vyživená pleť. Jsem nadšená, určitě budu používat pravidelně.“ Petra L.

„Po použití masky je pleť hebká, svěží... prostě příjemná na dotek i následující den.“Marie F.

„Jsou skvělé! Už jsem jich pár vyzkoušela od jiných značek, ale až Nivea masky splňují, co slibují. Už jsem si pořídila další, takže u nich určitě zůstanu. Za mě top mezi maskami.“ Hana Z.

Čtěte dál