Excentrické náušnice

Pravidlo, které vystihuje tenhle mega trend pro letošní podzim a zimu zní: více je více!

Zadic & Voltaire, foto: IMAXtree

Oversize
Foto: IMAXtree

Nadměrné stříbrné náušnice a klučičí účes u Givenchy-tahle kombinace je tolik cool! Tak trochu delší kuličkové řetezy od House of Holland, barevná péra a místo oblíbených malých křížků obrovské barevné kříže nebo řetízkové vodopády od Zadig & Voltaire. 

Logomania
Foto: IMAXtree

F jako Fendi, Chanel a další značkové podpisy i letos rezonují kolekcemi od hlavy až k patě. 

Bizár
Foto: IMAXtree

Výstřední barevné ‚tablety’ u Givenchy, andělíčci Dolce & Gabbana, velké plastové řetězy nebo tvary inspirované vědeckou laboratoří (Y Project). 

Návrat štrasu
Foto: IMAXtree

Ano, v tomhle případě nemusíte mít nutně diamanty, postačí vám kvalitní bižuterní kousek. Možná jste si takové půjčovala jako malá holka z máminy šperkovnice. Velké štrasové náušnice, klipsny atd. Klidně si je letos oblečte jen tak s jednoduchým tričkem a džínami. 

Asymetrie
Foto: IMAXtree
Tenhle trend potěší zejména ty z vás, které už někdy v minulosti  oplakaly ztrátu jedné náušnice oblíbeného páru. Letos vaší oblíbenou osiřelou náušnici klidně noste jako samostatný solitér nebo si na druhé ucho nasaďte jinou. Nosí se totiž výrazná asymetrie. Nejvíce nás baví velká perlová koule od Alexandra Vauthiera a návrat do osmdesátých let u Chanelu. 

Čtěte dál