Éterická víla nebo ohnivá femme fatale? Můžete být obojí

Něžná, cudná nebo provokativní a nespoutaná? Žena má mnoho tváří a je pouze na ní, kterou si chce vybrat. Šperky z kolekce Princess Flower od Roberto Coin vám umožní být éterickou vílou i ohnivou femme fatale.

Rodák z Benátek Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. Jeho práce je založena na hlubokých znalostech italského umění a řemeslné tradici. Každý šperk vypráví jiný příběh, příběh skrývající se v neomylně vábivé jedinečnosti a stylu identity. Zároveň ale mají všechny kousky něco společného, a to typický rubín vsazený do každého šperku. Podle dávných legend přináší mír, prosperitu a štěstí a je tak zvláštním darem tohoto návrháře každému jeho nositeli.

Archiv Roberto Coin 

Roberto Coin v jedné z jeho nejoblíbenějších kolekcí Princess Flower nabízí jemné náušnice pro věčné romantičky i masivní náramky pro ty, jež se nebojí vybočit z řady a rády na sebe strhávají pozornost.

Snad žádná jiná kolekce tohoto benátského šperkaře v sobě nenese tolik ženskosti jako Princess Flower. Roberto Coin v ní oslavuje ženskou krásu, jejíž alternací je půvab květin. Je libo étericky bílou frézii, rudou růži plnou vášně nebo hravou strelícii?

Archiv Roberto Coin 

Každá je jiná a v její unikátnosti spočívá její síla i nádhera. Aby zdůraznil tuto individualitu, navrhl šperky pro různé povahy – delikátní malachitový řetízek na ruku má svůj protipól v robustním náramku, prsteny s malachitem, perletí a černým nefritem najdete v drobném i opulentním provedení, stejně jako náušnice. Spojující prvky v podobě kroucené zlaté nitě a květu zaručují, že můžete jednotlivé kousky mezi sebou kombinovat dle momentální nálady.

Je na vás, jakou tvář ženství nastavíte světu. Šperky Roberto Coin vám pomohou podtrhnout její jedinečnost.

Pražský butik najdete na adrese Pařížská 1, Praha 1.

Čtěte dál