Esquire Man 2019

Kdo se letos stal osobností, která si zaslouží obdiv a uznání? Známe vítěze!

Už pošesté hlasovali čtenáři pro svého kandidáta v rámci ocenění Esquire Man 2019, které již tradičně vyhlásil časopis Esquire. Patnáct kandidátů bylo po třech rozděleno do pěti hlavních kategorií a na webu www.esquireman.cz pro ně hlasovali čtenáři. Hlavní cenu získal Heřman Volf – handicapovaný sportovec, který motivuje tělesně postižené i zdravé k aktivitě a překonávání překážek. 

Foto: Ivan Kašša

Akce se konala v dekadentních prostorách pražského Theatre ROYAL. O moderaci večera se postarala neotřelá dvojice herců Petra Vančury a Vladimíra Polívky. Slavnostní vyhlášení si nenechali ujít nominovaní a vítězové minulých ročníků, ani řada známých osobností. Závěrem večera si pak hosté mohli užít koncert kapely No Name.

Foto: Ivan Kašša

V jednotlivých kategoriích vyhráli: kategorie „sport“ – pilot Martin Šonka; kategorie „human“ – spisovatel a nakladatel Jiří Padevět; kategorie „byznys“ – majitel agentury Socialsharks Petr Andrýsek; kategorie „art“ – herec a režisér Jiří Mádl; kategorie „do 35 let“ – spisovatel Petr Ludwig.

Na atmosféru akce se podívejte v galerii.

Čtěte dál