Esquire Man 2018

Ceny prestižní ankety Esquire Man za rok 2018 byly rozdány. Vyhráli samí sympaťáci.

Foto: Jakub Feranec

Vyhlášení ankety Esquier Man, kterou pořádá časopis Esquire, proběhlo již popáté. Tento jubilejní ročník se konal v hotelu Mama Shelter.

A protože byl ročník jubilejní, celá anketa se trochu upravila. Tentokrát se soutěžilo v pěti kategoriích, nominovaní i vítězové byli vybíráni akademiky. Prostor pro výběr svého koně měli i čtenáři časopisu - ti zvolili absolutního vítěze.

Kdo se letos stal Esquire Man?

V kategorii Do 30 let vyhrál vědec Jan Lukačevič, v kategorii Fashion módní návrhář Jan ČernýArt vyhrál fotograf Robert Vano, v kategorii Sport terapeut a masér Vladimír Mikuláš a v kategorii Byznys (jejímž patronem byl hlavní partner celé akce Mercedes-Benz) zvítězil lihovarník Martin Žufánek.

Čtenáři zvolili absolutního vítěze, jímž se stal kajakář Martin Fuksa

Foto: Ivan Kahún

Zleva: Jan Lukačevič, Martin Žufánek, přítelkyně Martina Fuksi, který se slavnostního večera nemohl zúčastnit, šéfredaktor Esquire Jiří Roth, Jan Černý a Vladimír Mikuláš.

Slavnostním večerem provázel moderátor a beatboxer Nasty, proudem tekla Whisky Chivas, kterou barmani míchali do skvělých drinků, víno bylo z vinařství Gotberg a o pivo se postarali Krušovice.

Na zpáteční cestu hosté mohli využít limuzíny Mercedes-Benz.

Podívejte se na atmosféru slavnostního večera.

Kdo si vyhlašování nenechal ujít?

Čtěte dál