Emily v Paříži: Nový seriál od tvůrců Sexu ve městě

Chybí vám poslední dobou filmové ztvárnění módy, lásky, cestování a stylu? Stačí vyčkat do podzimu.

Foto: archiv distributora

Tvůrce našich oblíbenkyň Carrie, Samanthy, Mirandy a Charlotte se vrací se svou zbrusu novou show, od které má mnoho z nás velká očekávání. Producent Darren Star má kromě Sexu ve městě na kontě i jiné projekty, které můžete znát. Jedním z nich je například úspěšný seriál Beverly Hills 90210. Tento rok uvede na streamingovou platformu Netlix seriál Emily v Paříži. Jedná se o příběh mladé Američanky, která se přestěhuje do Paříže za účelem modernizace reklamní agentury. Rodačka z Chicaga dostane za úkol vytvořit novou strategii sociálních sítí pro luxusní francouzskou reklamní agenturu, což je pro ni splněný sen. Déjà vu Ďábel nosí Pradu.

Podpatky hlavní hrdinky si na sebe obuje Lily Collins, kterou můžete znát například z filmů S láskou, Rosie nebo Zrození Šampiona. Celá první série, která se skládá z 10 třiceti minutových dílů, se reálně natáčela v Paříži. Emily se snaží adaptovat novému prostředí, bojuje s kulturním šokem a musí zvládnout novou práci, vztahy a další nástrahy, které jí nové město přináší. Star nepůsobil pouze jako spisovatel, ale i jako výkonný producent. Collins zaujala kromě své role také místo jednoho z producentů.

Práva na dívčí drama-komedii měla původně skupina Paramount Network, která seriál objednala na podzim roku 2018. Díky úspěchu jejich dalších seriálů cílených na ženské publikum se rozhodli od projektu odejít a zaměřit se naopak na publikum mužské. Ovšem netrvalo dlouho, než do projektu vstoupil Netflix, streamingová platforma s více než 193 milionem platících odběratelů. Produkce skončila těsně před začátkem pandemie v USA a Evropě, což znamená, že se na seriál můžeme těšit na podzim. Očekává se, že v důsledku pandemie budou diváci pociťovat značný úbytek nových seriálů a filmů, a proto není lepší čas na zamilování se do nové hrdinky.

Foto: archiv distributora

Na autentičnosti příběhu a místa přidá také řada francouzských herců, jako například Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat nebo Bruno Gouery. Známá jména, jako Kate Walsh, William Abadie nebo Arnaud Viard, se zase objeví nárazově. Na oficiální trailer si zatím musíme počkat, ale už jen z fotek, které z natáčení zveřejňuje Collins na Twitteru, je jasné, že to bude podívaná, u které nechceme za žádnou cenu chybět.

Podívejte se s námi na pár fotek z natáčení.

Čtěte dál