Dubnový Harper's Bazaar

Očima šéfredaktorky Nory Grundové.

Foto: Greg Kadel

Milé čtenářky,

venku je dubnové číslo!
 
S půvabnou Míšou Kociánovou očima amerického fotografa, kterého jsme si oblíbili a který si oblíbil nás, Grega Kadela.
 
Konečně mají dny zase normální délku a občas se omylem objeví i slunce a jelikož zastávám teorii, že jakmile svítí slunce, všechno má (dobré) řešení, vstupujeme podle mě do výrazně optimističtější části roku.
 
Dubnový Harper’s Bazaar klade lehce důraz na tělo, lépe řečeno dobrý pocit z těla. Protože ten je důležitější než to, jak to tělo vypadá. Ovšem dál pokračujeme v hledání témat, která posilují ženskou duši a sebevědomí a pomáhají ženám žít moudrý a spokojený život. Markéta Lukášková popsala, jak se zbavit bloků chodit kamkoliv sama, naopak jak se těšit na výlety s nejbližším a nejloajálnějším člověkem - sebou. Dozvíte se, jak si založit start-up a využít přitom všeho, co je ženám vlastní.
 
V pravidelné rubrice píše svůj Dopis ženám nakladatel Joachim Dvořák, který ho adresuje své mamince. Vracíme se také ke Karlu Lagerfeldovi a jeho nezvratnému zásahu do běhu módních dějin.
 
A já vás v časopise přemlouvám, abyste se vydaly do Londýna a prošly se famózní výstavou Christian Dior: Designer of Dreams. Budete nadšené, i kdyby jste ji už viděly před dvěma lety v Paříži. Tahle verze je o veliké lásce Diora k Anglii. Stovky haute couture modelů jen onu lásku doplňují. A že to byla veliká láska, lze odhadnout i z toho, že ač Francouz a milovník vysoké kuchyně, oblíbil si anglickou kuchyni. Doufám, že váš duben bude krásný, plný jarního teplého slunce a že vás díky Harper’s Bazaaru neopustí dobrá nálada.

Nora Grundová

Foto: Greg Kadel

Dubnový Harper's Bazaar je v prodeji od 14.března.

Čtěte dál