Druhý ročník prodejního pop-upu Tabule nabídne vše pro stylové stolování

V sobotu 18. května se bude opět konat unikátní akce, kde si přijdou na své všichni milovníci osobitého nádobí, dekorací a doplňků.

Po loňském úspěchu se bude v sobotu 18. května opět konat unikátní akce, kde si přijdou na své všichni milovníci osobitého nádobí, dekorací a doplňků z e-shopu Tabule i rozkvetlých kytic od květinářství Green Decor. To vše v historickém srdci Prahy – v prostorách pražské vinárny Bokovka.

Foto: archiv Tabule

Stejně jako minulý rok bude na výběr velké množství všeho, co je potřeba ke krásnému stolování – vázy, sklenice, talíře, misky, nádoby na polévku či omáčky, tácy, konvice i celé čajové sady nebo i zajímavé bytové dekorace. To vše v mnoha barvách, stylech a provedení. Eklektický mix tvoří kousky, z nich každý byl vybrán osobně majitelkou e-shopu e-tabule.cz Zuzanou Tesařovou s láskou a péčí. Většina produktů je z druhé ruky, ale jsou v naprosto perfektním stavu. Ceny jsou přátelské, originální štamprle začíná například už na 60 Kč. Návštěvníci se ale můžou těšit také na lněné ubrusy a 100% přírodní vonné svíčky vyrobené speciálně pro Tabuli. Samozřejmostí je i možnost si dát na místě něco dobrého k jídlu i k pití.

Foto: archiv Tabule

Součástí pop-upu bude také květinářství Green Decor, které vyniká svým zodpovědným přístupem. Green Decor má svou vlastní ekofarmu a využívá lokální a férovou produkci. K této spolupráci došlo z několika důvodů – Tabule i Green Decor mají podobné estetické vnímání a snaží se v domovech svých zákazníků vytvořit příjemnou atmosféru plnou krásy a pohody.

Foto: archiv Tabule

Filozofie Tabulese vyznačuje vírou v to, že vesmír netvoří jenom atomy, ale i drobné příběhy. A právě příběhy Tabulemiluje. Předměty z její nabídky už většinou patřily do jiných životů, teď by ale byly rády součástí dalšího domova. Zboží je opravdu jedinečné, kvalitní, nezřídka ruční výroby. Dá se kombinovat mezi sebou, ale i s předměty, které už interiér bytů či domů utváří.

Foto: archiv Tabule

POP-UP TABULE se bude konat 18. 5. 2019, od 11 do 20hod v prostoru nad vinárnou Bokovka, Dlouhá 37, Praha 1.

Čtěte dál