Druhá série seriálu "YOU" je tu!

Joe je zpět! Nebo tentokrát Will? Kdo vlastně je?!

Foto: archiv instagram @younetflix

Seriál You měl veliké ohlasy a tak není divu, že si vydobyl natočení druhé série. Netrvalo dlouho a její premiéra je tu!

Včera, 26.12. 2019 byl den D. Den, kdy pro spoustu lidí končí vánoční pohádky a začalo jiné šílenství. Posedlost příběhem hrůzu nahánějícího seriálového vraha a zároveň „dokonalého“ přítele Joa Goldberga, kterého zde ztvárňuje oblíbený herec z módního seriálu Super drbna Penn Badgley. V tomto seriálu ho ale můžeme vidět v úplně jiném světle. Joe se jeví jako přítel, kterého by si každá dívka přála. Milý, pozorný, laskavý, dochvilný a ochranářský. Když se ale podíváme zblízka zjistíme, že to tak úplně není pravda. Joe se po určité chvíli stává posedlý dívkou, v první sérii Guinevere Beck, kterou ztvárňuje Elizabeth Lail, a udělá vše, aby byla šťastná a nikdo neohrožoval ji ani jejich vztah. To začne zacházet za meze normálnosti a Joe je dokonce schopný vraždy. A ne jedny. Joe ale díky své posedlosti začne chybovat a Beck vše zjistí. V tu chvíli se vše změní a Joe ukáže své pravé já i své milované Beck.

Foto: archiv instagram @younetflix

Pozor, přichází menší spoilery! Pokud chcete jít do úplného neznáma, tak doporučujeme se rovnou vrhnout na první díl!

Druhá série je ještě více napínavější a to i díky zakončení první série, kdy se objevila Joeova stará láska Candace. Ano, i u Candace byl Joe „příliš ochranářský“ a nakonec vše zjistila. Pokusil se ji „zbavit“, ale nepodařilo se. Joe se tedy zalekne myšlenky, jakou odplatu si pro něj připravila a uteče do LA. Nové město, nové jméno. Nyní se představuje jako Will Bettleheim. Skutečný Will je ale v držení Joa a kdo ví, jak to s ním nakonec dopadne. Joe se přesto rozhodl, že se situace s Candace a Beck již nebude opakovat a změní se. Nebude se soustředit na lásku, ale na sebe a na změnu. To se mu ale bohužel brzy vymkne z rukou, když ve své nové práci, opět obchodu s knihami, pozná dívku jménem Love Quinn, kterou zde ztvárňuje Victoria Pedretti. Love není jen na oko krásná, ale má v sobě žal, s kterým dlouho bojovala. S „Willem“ má pocit, že opět ožívá a tak vyhledává jeho přítomnost. Joe/Will se zprvu úspěšně brání, ale nakonec ji podlehne. Jak to vše dopadne tentokrát? Setřese Joe svou minulost? Změní se? Bude s Love šťastný? Nebo se dopustí ještě horších věcí než v první sérii? To je ta otázka! My už na odpověď čekat nevydržíme a pouštíme první díl! A co vy?

Cestu podivína Joa, nebo jak si nyní přezdívá Willa, přináší společnost Netflix. 

Pokud jste ještě neviděli ani první sérii, tak honem do toho. Spekuluje se totiž, že se už chystá série třetí!

Čtěte dál